Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najczęściej kupowane części samochodowe?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kobraa20

kobraa20

Świeżak

• Nowy
  • 1 postów

Napisano 16 February 2011 - 21:27

Witam. Mam pytanie takie jak w temacie. Jakie czesci samochodowe sa najczesciej kupowane?? Chodzi glownie o czesci karoserii silniki itd. Dzieki za odpowiedzi:)
  • 0

#2 Nostradamus

Nostradamus

Świeżak

• Nowy
  • 11 postów

Napisano 24 March 2011 - 22:44

Dziwne pytanie. najczęściej kupuje sie te części, które się najszybciej zużywają, czyż nie?
Obstawiam elementy zawieszenia, typu łączniki stabilizatorów, tuleje, przeguby kulowe zwrotnic, ewentualnie wahacze, drążki kierownicze... Z silników to ciężko przewidzieć co to za silnik, ale obstawiam układy paliwowe, i wszystkie elementy z czasem zużywające się ;)
  • 0
Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!

#3 pdm

pdm

Użytkownik

• Użytkownik
  • 334 postów

Napisano 25 March 2011 - 10:54

bardzo często ludzie do samochodu benzynę kupują, nie wiedzieć czemu
  • 0

#4 TrisHa

TrisHa

Użytkownik

• Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 25 March 2011 - 11:44

pdm, nie tylko..zapomniałeś dodać o ropie albo gazie :D ale to raczej nie są części ;)

końcówki drążków,o! XP
  • 0
Amore la spinge e tira, non per elezion ma per destino.

#5 pdm

pdm

Użytkownik

• Użytkownik
  • 334 postów

Napisano 25 March 2011 - 17:14

Wiesz, jak dla mnie to nieodzowna część samochodu, bez której nie pojedzie :lmao:
  • 0

#6 marynarek1

marynarek1

Świeżak

• Nowy
  • 3 postów

Napisano 20 July 2011 - 20:19

W sklepie motoryzacyjnym w którym pracuję, ludzie najczęściej kupują filtry oleju, paski rozrządu, klocki hamulcowe lub zaciski.
  • 0

#7 szumi81

szumi81

Świeżak

• Nowy
  • 13 postów

Napisano 20 April 2012 - 00:04

Tyle że drodzy Panowie części, które wymieniliście to nie są części karoserii tylko zawieszenia i silnika. A chodziło o silnik i karoserię. :D
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych