Skocz do zawartości

Luvuu

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  4927
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  49

Luvuu last won the day on April 12 2016

Luvuu had the most liked content!

O Luvuu

 • Ranga
  Senior

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta

Ostatnie wizyty

3923 wyświetleń profilu
 1. Jaką gazetę czytasz?

  Babskie piśmidła czytam tylko po niemiecku, dla ćwiczenia praktycznej umiejętności języka, lekko się czyta. Polskich wydań tego typu gazet nie kupuje, bo mam wrażenie że od lat piszą w kółko o tym samym. A z polskich pozycji sięgam po Charaktery chętnie, psychologia to taka moja mała pasja, więc lubię czasem tam zajrzeć. ;)
 2. Millerowie

  Fajny pomysł, śmieszne akcje, ale dla mnie to taki film "na raz" - pośmiałam się i niewiele już z niego pamiętam, więc nie był dla mnie jakoś szczególnie niezwykły. :)
 3. Jaki ostatnio obejrzeliście film?

  "LOL" po raz setny "Głosy" - dobry film.
 4. " Szkoła "

  I tak było już przed emisją tego programu, tak jest i tak będzie. Moim zdaniem dobrze że oglądają, bo z poszczególnych zachowań zawsze wyciągane są tam konsekwencje. Dzieci często nie myślą jak poważne skutki może mieć głupi żart, trzeba je uświadamiać. Nie jest to może intelektualnie najwyższy poziom, ale do dzieci powinno wszystko trafić. Jedni z programu wyciągną "pozytywną" lekcję - będą bardziej świadomi konsekwencji swoich czynów, inni wyciągną lekcję "negatywną" - zostaną zainspirowani do działania, ale myślę że ten program to tylko kropla w morzu rzeczy, które mogą inspirować do nieodpowiednich zachowań.
 5. Zabawa w imiona

  3 Anna
 6. masz czy nie masz?

  nie masz ochotę na imprezę?
 7. Nike Air Max

  Kupiłam w wakacje Air Max 1, jestem zadowolona, bardzo wygodne :)
 8. Lity

  Od niedawna jestem posiadaczką czarnych litów, będą mi towarzyszyć jesienią ;) To mi się w sumie podoba :D
 9. Rozmowa kwalifikacyjna

  Mam na razie jedną rozmowę kwalifikacyjną za sobą (zakończoną sukcesem! :D), więc nie mam zbytniego doświadczenia w tym temacie. Przyłożyłam dużą wagę do schludnego wyglądu, poczytałam o firmie, ale raczej nie stresowałam się jakoś specjalnie. Pytania były różne, starałam się odpowiadać szczerze ubierając wszystko w ładne słowa :D Powiedzieli mi że powinnam pracować w pijarze xD Kiedy usłyszałam ile było kandydatek to zwątpiłam, tym bardziej po tekście, że jak nie zadzwonią do wieczora to znaczy że wybrali kogoś innego. Nie zdążyłam nawet dojść do domu i dostałam telefon, że chcą podjąć ze mną współpracę. :) Moim zdaniem warto ubrać się elegancko - ale swobodnie, czuć się pewnym, ale nie zbyt pewnym siebie i przede wszystkim trzeba mieć coś do powiedzenia, trzeba umieć zainteresować swoją osobą. :)
 10. " Szkoła "

  Ciężko powiedzieć ;) jeśli chodzi o uczniów, inspiracje do głupiego żartu można złapać wszędzie - nie tylko w telewizji :) Czy uświadamia rodziców? Może daje inne spojrzenie na szkołę, pokazuje że w dzisiejszych czasach w szkole nie dzieje się najlepiej... Ale wiadomo jak to jest, każdy rodzic i tak zazwyczaj uważa swoje dziecko za święte, a treści zawarte w programie traktuje wyłącznie jako wyreżyserowane historyjki mające niewiele wspólnego z rzeczywistością. ;) Wracając do uczniów - moim zdaniem nawet dobrze jak oglądają, bo mimo że może to być źródłem głupich pomysłów - pokazuje jakie konsekwencje mają dane zachowania i sytuacje, a to coś cennego, wielu młodych ludzi nie zdaje sobie z takich rzeczy sprawy. ;)
 11. Dokończ zdanie...^.~

  znów odwiedzić Berlin
 12. Wasz dzisiejszy zapach

  mgiełka - KIKO Coral Reef
 13. Kapselek prawdę Ci powie

  Zdecydowanie trzeba mi pobudki...
 14. masz czy nie masz?

  nie mam masz karnet na basen?
×