Skocz do zawartości

carolynn

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  2010
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  10

Zawartość dodana przez carolynn

 1. Kalkulator wartości zwłok

  17 899 ZŁ Nie jest dobrze, zdecydowanie xd
 2. Czy zabiłbyś osobę powyżej ? xd

  Nie, jestem zbyt miłym człowiekiem, żeby zabijać, chyba, że przez zagłaskanie na śmierć :D
 3. Pogaduchy :)

  Albo z jeszcze dłuższego niż letni... jak w moim przypadku :D
 4. Plecak czy torba?

  Jeszcze te 4 lata temu stwierdziłabym, że plecak FTW. Ale teraz... Wiele się zmieniło od tamtej pory, w moim odczuciu na lepsze :) Torba.
 5. Zakończyły się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie

  Trochę wstyd się przyznać, ale nie zapoznałam się z orędziem Franciszka z ŚDM. Ale zamierzam to wkrótce nadrobić. Za to widziałam całą tę otoczkę - uśmiechniętych ludzi w mieście, masę radosnych pielgrzymów i odczuwałam wszechobecną atmosferę wspólnoty. To było cudowne, nawet wielu niewierzących stwierdziło, że te dni zmieniły nieco ich spojrzenie na Kościół.
 6. Jaki ostatnio obejrzeliście film?

  A jednak udało mi się wyodrębnić nieco wolnego czasu. Obejrzałam wersje rozszerzone trylogii Hobbita i Władcy Pierścieni. Polecam, to wspaniałe kilkanaście godzin dobrej zabawy (zwlaszcza LOTR) :) Tak się wciągnęłam, że w efekcie kupiłam książki i teraz przeżywam historię na nowo, tym razem we własnej wyobraźni :)
 7. Złe decyzje w naszym życiu

  Nie posłuchałam kilku osób, które mówiły mi prawdę na temat czegoś... lub kogoś. Bardzo kiepska sprawa. Ale życie mamy tylko jedno i wychodzę z założenia, że "po coś" musiało się to wydarzyć. Wybrana przeze mnie ścieżka życia nie jest wcale gorsza, jest po prostu - inna...
 8. Jak dbać o psyche, żeby kwitnąć Zdrowiem ?

  Meliska :D i wysiłek fizyczny. Ogólnie próbuję złapać równowagę... od jakiegoś czasu. Z lepszym, bądź gorszym skutkiem.
 9. Zajęci czy single?

  Zajęta. Od 4 lat.
 10. Facefitness/face yoga

  Hej, czy słyszeliście kiedyś o facefitnessie/face yodze? Są to ćwiczenia (czasem też masaże) twarzy, które mają za zadanie opóźnić powstawanie zmarszczek. Zostały rozpropagowane przez Evę Fraser. Oczywiście są zagorzali zwolennicy, jak i zagorzali przeciwnicy tego typu aktywności :) A co myślicie o tym Wy? A może sami ćwiczycie, bądź znacie kogoś, kto interesuje się tą "nowinką"?
 11. witajcie

  Witamy :)
 12. Witajcie!

  No cześć :)
 13. <kacper> Wita

  Hej, hej! :)
 14. Witajcie!

  Cześć :)
 15. Pocałunek w rękę

  Znów przyszło mi rewidować poglądy z przeszłości :) Jest to całkiem mily gest, aczkolwiek z reguły czuję się lekko zakłopotana. To trochę taka zaszłość... Ale jest pewien wyjątek. Gdy zrobiła to osoba, między którą a mną występował naprawdę spory ładunek chemii, miałam ciarki na plecach. Naprawdę fajna sprawa.
 16. Prawda Czy Fałsz

  Fałsz, nie mieliśmy okazji się poznać. Osoba pode mną zna twórczość Petera Steele.
 17. Witam

  No hej :)
 18. ala taksówkarz

  Znajomy nie miał żadnych uprawnień i bez problemów zaczął pracę w korporacji. Tyle, że korporacja = praca u kogoś. Jeśli chcesz być bardziej "na własny rachunek", to proponuję zainteresować się Uberem :) Nie słyszałam o wożeniu ludzi totalnie "samopas", chyba, że mówimy o podwiezieniu znajomych na wesele. Myślę, że może być to dwojako trudne: jest nielegalne (od takich rzeczy odprowadza się podatki, więc tak czy siak trzeba mieć działalność) + wydaje mi się, że taksówkarze to swoista mafia (vide: przykład Ubera).
 19. Podkład do twarzy

  Nie zawsze jest to takie proste ;p Aktualnie przyszło mi kurować się retinoidami i dosłownie twarz mnie boli, nawet przy smarowaniu kremem. Także jakikolwiek peeling odpada w przedbiegach. Chcąc, nie chcąc, wyglądam jak jaszczurka podczas wylinki i nie bardzo mogę z tym cokolwiek zrobić. ;P
 20. Ostatnio grałeś w...

  Aiona :3
 21. Instagram

  Nie mam, nie założę, nie bawi mnie takie coś.
 22. Najlepszy telefon

  Nokia N95... Ale to już wspomnienie dawnych czasów. :)
 23. Telefon Twoich marzeń

  Blackberry Passport. Tyle, że jest trochę drogi, a używanych telefonów nie kupuję (wolę mieć pewność, że sprzęt nie był zalany etc.).
 24. Oczekiwania względem telefonu

  Musi być szybki, niezawodny i mieć fizyczną klawiaturę. Udało mi się takiego znaleźć :) niestety, coś za coś - bateria nie powala... Aczkolwiek jest to problem większości smartfonów.
 25. Firma komórkowa

  Haha, no i kupiłam sobie dwa miesiące później "coś z jej repertuaru", a potem przez 3 lata plułam w brodę, że był to wyjątkowo nietrafiony zakup xD Boże, jak dziwnie się wraca pamięcią do czasów, kiedy iPhone był tylko ciekawostką dla geeków, a Nokia i SE święciły tryumf... :)
×