Skocz do zawartości

Pogodynka

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  1090
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. W trzęsieniu ziemi w Chinach zginęło ponad 600 osób

  Słyszałam o tym. Z racji tego, że Polska była wtedy pogrążona w żałobie nawet nikt o tym nie wspomniał.
 2. Windows 7

  Mam 7 od końca grudnia, taki już rodzice kupili komputer. Na początku było bardzo trudno się przyzwyczaić, jednak przyzwyczaiłam się i teraz nie zamieniłabym go na żaden inny. ;)
 3. Gdybyś był Bogiem

  Hmm... na świecie w końcu zapanował by spokój ;). Choroby śmiertelne, pojawiały by się rzadziej. A co dla siebie... hmm... zmieniłabym może swój wygląd, sprawiała, że smutki by odeszły precz ;).
 4. Pierścienie czystości

  młoda, popieram ;) Dla mnie to bezsensu i tyle. Moja koleżanka nosi ze swoim rodzeństwem, bo... rodzice im karzą o.O.
 5. Portfel

  W moim portfelu trzymam: pieniądze xD, klucz do mieszkania, bilet miesięczny, legitymacje, dowód, kartę rabatową do takiego sklepu odzieżowego, zawsze znajdą się także paragony, bo chce być uczciwa i jeśli mama daje mi pieniądze to potem pokazuje jej paragony, co za to kupiłam (chociaż ona sama tego nie oczekuje :) ). Jakaś zakładka pewnie się znajdzie, stare bilety itd. xD
 6. Kremacja czy grób?

  Nigdy się jakoś nie zastanawiałam szczególnie na tym. Po śmierci, jeśli oczywiście będzie to możliwe chciałabym oddać swoje narządy, a potem... chyba zostać pochowana na zwykłym cmentarzu w zwykłym grobie jak inni ;)
 7. Cześć

  stokrota, hej ;)
 8. Znajdujesz portfel z dokumentami , oraz z dużą ilością $ ;)

  Oddałabym wszystko właścicielowi, nie zamierzam kraść i brać tego co nie należy do mnie. Przynajmniej nie miałabym nic na sumieniu. ;]
 9. Czipsy

  Bardzo często jem chipsy, to mój nałóg. :sweet: Bardzo lubię serowo-cebulowe, grubo krojone i cebulowe grubo krojone, nie ma znaczenia z jakiej firmy xD. No i Lays Strong Ostra chilli .
 10. Jak często się ważycie?

  Rzadko, już chyba z pół roku się nie warzyłam o.o
 11. Katastrofa samolotu prezydenta

  Dev, popieram Cię. Powinni pochować ich najwyżej na Alei Zasłużonych w Warszawie.
 12. Witam wszystkich serdecznie.

  Hej ;)
 13. Katastrofa samolotu prezydenta

  Teorii jest wiele, potem się okaże, że żadna prawdziwa. Nie ma co snuć na razie jakiś większych podejrzeń, trzeba czekać na ekspertyzę czarnych skrzynek... Nic innego nie pozostaje nam w tym momencie.
 14. Zmiana płci....

  Nie mam nic przeciwko takim zabiegom. Jeśli ktoś czuję, że powinien być osobą przeciwnej płci to, dlaczego miałby nie być? Nauka i medycyna jest teraz na takim poziomie, że marzenia takich osób mogą się spełnić ;)
 15. Samobójcy ,czy idą do piekła?

  Nie, nie wierzę w piekło ;) Piekła nie ma więc iść tam nie mogą xD
×