Skocz do zawartości

  windykację należności prowadzą zarówno na rachunek innych podmiotów czy domaganie się spełnienia przedawnionego długu nie jest oszustwem

kazikul

Nowy
 • Ilość dodanej zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wędkarstwo

  Kiedyś lubiłem chodzić nad bagno (a mam swoje) i łowić ryby. Teraz za dużo wolnego czasu nie mam.
 2. Uczestniczycie w wyborach?

  Żeby mieć prawo potem do narzekania, to tak uczestniczę w wyborach.
 3. Ile płacisz za internet?

  Ja płacę 69.90 zł. za prędkość do 10Mb. Niedawno z ciekawości wszedłem sobie na platformę Pan Wybierak by sprawdzić czy może jest jakaś tańsza opcja i faktycznie tak jest. Niestety jako że mieszkam na wsi to za dużo wyboru nie mam.
 4. Praca na wakacje

  W Polsce na pracach sezonowych typu zbieranie owoców za dużo się nie zarobi. Lepiej wyjechać za granicę.
 5. Rowerek

  Za dzieciaka to codziennie jeździłem na rowerze. Nieraz byłem organizatorem wycieczek rowerowych. Zebraliśmy się ekipą i jechaliśmy przed siebie. Teraz na ten rower mało czasu mam ale jak tylko mam wolniejszy dziec to siadam na dwa kółka. W przyszłym roku planuję skorzystać z "No Limits" i wybrać się gdzieś za granicę na wycieczkę rowerową. Może ktoś poleci gdzie warto udać się na taki trip?
 6. Wakacje - z biurem podróży czy na własną rękę

  CO się z nimi dzieje? Bo ja wyjeżdżam z biurem podróży i jakoś mam się dobrze. Wiadomo biura podróży upadają ale to dlatego że jest ich dużo i te co upadają to są bardzo mało znane, nie rentowne które oferowały wycieczki czy wczasy w niskich cenach by tylko ściągnąć jak najwięcej klientów. Ja mam swoje zaufane biuro i nie obawiam się że nie wrócę z jakiejś podróży.
 7. Nie kupujcie na allegro

  Też nieraz zamawiałem i nie było kłopotów, wszystko to co zamawiałem przyszło i w odpowiednim rozmiarze.
 8. Mechanik

  Jak jakaś grubsza awaria to stawiam auto u znajomego mechanika. Z tego co wiem a wiem na pewno że teraz w części zaopatruje się na ucando.pl czyli z pewnego źródła a więc nie mam się czego obawiać.
 9. Wakacje - z biurem podróży czy na własną rękę

  Ale ten ścisły plan jest przy wycieczkach bo jak wyjeżdżasz na wczasy to już go nie ma. Możesz robić co chcesz. Biura podróży mają większe możliwości i niektóre trakcje jakie oferują to samemu trudno by było je zorganizować już nie mówiąc o kosztach, które na pewno byłyby wysokie.
 10. Zoo

  Takie zoo to pikuś do tego co niektórzy potrafią wyrządzić swoim zwierzętom.
 11. Czym podróżujecie?;)

  Wszystko zależy od celu podróży. Na wczasy które z reguły wykupujemy w biurze podróży to wiadomo że lecimy samolotem. Po miastach to czasami wypożyczamy samochód albo robimy wycieczki rowerowe. Pociągami też się zdarza ale bardzo rzadko, z reguły są to wyjazdy po naszym kraju jak nie chce mi się auta prowadzić.
 12. Jak ogrzewacie swoje domy?

  Kondensacja czyli skraplanie pary wodnej. Kocioł skrapla parę wodną w spalinach i odbiera od niej ciepło.Tak jak napisałem kotły kondensacyjne są sprawniejsze od tradycyjnych. Chodzi o to że im kocioł sprawniejszy tym mniej paliwa spali czyli kasa zostanie w kieszeni:)
 13. Jaki ostatnio obejrzeliście film?

  Oscarową "Idę" wiem do tyłu jestem:)
 14. Wakacje - z biurem podróży czy na własną rękę

  Jak wyjeżdżasz na wycieczkę z biurem to owszem tam jest plan i z reguły trzeba się go trzymać w sumie koordynatorzy starają się go trzymać. Co nie zmienia faktu że w każdym miejscu jest czas wolny i każdy wtedy może robić co chce. Ja osobiście wolę rezerwować wczasy w biurze podróży bo wtedy robisz co chcesz:) Wyjątkowo w tym roku skorzystaliśmy z oferty "No Limits" i wybieramy się na aktywną wycieczkę.
 15. [Special] Unia vs Rosja

  Rosja to potęga i cała Unia Europejska sobie z nią nie poradzi.
×