Skocz do zawartości

Siergiej

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  134
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Siergiej last won the day on January 3 2014

Siergiej had the most liked content!

O Siergiej

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Wybory do Europarlamentu

  Wybory do Europarlamentu już niedługo! Partie prześcigają się w obietnicach, spotach wyborczych, oraz spotkania ze "zwykłymi ludźmi". Macie już swojego kandydata czy demonstracyjnie oddacie głos pusty/nie zagłosujecie? Ja osobiście tradycyjnie zademonstruję, choć inaczej niż większość. Zagłosuję na partię, która nie ma szans dostania się do Europarlamentu, jednak program i jej działania są zbieżnymi z moimi. Również polecam się zapoznać, choćby https://www.youtube.com/user/DBPartia]z internetowymi spotami. A Wy? Co zrobicie? :)
 2. Wisielec

  B 1/12 ;)
 3. Wisielec

  H
 4. Witajcie.

  Witamy serdecznie :) Może jakieś zainteresowania?
 5. Wisielec

  Zgadza się :) Twoja kolej.
 6. Wisielec

  -----*--e---e-a-----e poprawne: a, e błędne: k, d, b (3/12)
 7. Wisielec

  -----*--------a------ poprawne: a błędne: k (1/12)
 8. Wisielec

  -----*--------a------
 9. Wisielec

  Wisielec - gra znana chyba wszystkim ;) Propozycja forumowych zasad: Hasło składa się z maksymalnie 3 wyrazów (spacje oznaczane są znakiem *) Autorem hasła jest zwycięzca poprzedniej edycji Autor ma obowiązek podać kategorię związaną z hasłem Odgadywać można pojedyncze litery lub całe hasło, jedna osoba w odstępie co najmniej 3 postów - próba zgadnięcia całego hasła w odstępie co najmniej 2 postów Uczestnicy mają łącznie 12 szans na odgadnięcie hasła - po przekroczeniu tej liczby autor odsłania hasło Wchodzicie? ;) Moja propozycja na początek: -----*--------------- kategoria: internet zachęta: 10 AndroPunktów dla zwycięzcy ;)
 10. Aż dziw, że nikt nie rozpoczął dyskusji na ten temat. Mamy dziś przełomowy dzień: ucieczka prezydenta Janukowycza, przejęcie części władzy przez opozycję. Jakie jest Wasze zdanie nt. tej sytuacji? Zapraszam do dyskusji :)
 11. Czego słuchasz w tej chwili...

  Dziś na spokojnie ;)
 12. Spoty wyborcze

  Powyżej najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości, który prawdę mówiąc rozpoczął tegoroczną gonitwę w kierunku wyborów. Co myślicie o takiej formie przekazu programu partii? Czysty marketing czy prawdziwa zachęta? Zachęcam do dyskusji.
 13. Soczi 2014

  Rozpoczął się pierwszy dzień zmagać w Soczi. Co myślicie o rozpoczęciu, które przez większość zostało skrytykowane? Było aż tak nudno? ;)
 14. Muzyczna Toplista #3

  Sergio Mauri Feat. Susan Tyler - Borderline O, i jeszcze z dedykacją dla Allaha666, pewnie lubisz takie klimaty :P Glukoza - Schweine
 15. Prawie jak Państwa Miasta

  Epibatydyna Państwo na S
×