Skocz do zawartości

marian adonajski

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O marian adonajski

 • Ranga
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

744 wyświetleń profilu
 1. Czego żałujesz najbardziej w swoim zyciu?

  Tak naprawdę niczego. Ale jest jedna sprawa,która mi nie wyszła. Kocham bez wzajemności-liczyłem że ona odwzajemni moje uczucia, lecz jest inaczej.
 2. Jak siebie oceniasz?

  Uważam siebie za dobrego człowieka.
 3. Poniżanie innych ludzi...

  Nie poniżam nikogo. Uważam, że poniżanie kogoś oznacza brak kultury i wychowania u poniżającego.
 4. Pogarda : czy gardzisz kimś?

  Gardzę wszystkimi alkoholikami-nie uważam ich za ludzi.
 5. Wszeteczeństwo- czym jest?

  Co takiego myślałeś - jestem ciekawy?
 6. Ile miał lat Jezus Chrystus gdy narodził się z Ducha?

  Ja mógłbym zapytać ciebie, jak duch mógł zapłodnić fizyczną kobietę? ale tego nie zrobię. Powiem tobie tak- jeśli Duch Boży jest prawdą, to facet może być poczęty z tego Ducha. Powiem więcej-musi być poczęty z Ducha, aby ujrzeć królestwo Boże (Jana 3.5 )
 7. Z czym kojarzy Ci się Andriskos?

  A mi kojarzy się z maglem i amboną.
 8. Po co wchodzisz na Andriskos?

  Ja Ci powiem po co wchodzisz. ......Po to aby przykryć mój wpis. Oto cała tajemnica. Ostatni wpis był przed rokiem, gdy ja się wypowiedziałem, natychmiast wpisałeś co popadnie, aby tylko mój wpis nie był ostatni.
 9. Po co wchodzisz na Andriskos?

  Jestem niewierzącym-praktykującym. Dla mnie bóg, to bzdurny wymysł wystraszonych ludzi. A ci co propagują jego istnienie, to jeszcze bardziej wystraszeni albo cwaniacy czerpiący z tego procederu zysk........czekam abyś mnie zbanował!!!. Odwagi nic ci za to nie zrobię.....ostatnio zrobiłem przerwę "lalczarską".
 10. Wszeteczeństwo- czym jest?

  Popularnie mówi się, że jest to złe prowadzenie się kobiety. Biblia mówi, że jest to oddawanie czci innym bogom. A jakie jest naprawdę znaczenie tego słowa? Otóż wszeteczeństwo jest to pozbycie się-oddalenie, przynależnej każdemu człowiekowi duszy człowieka wcześniej zmarłego(żony). Zazwyczaj prawie nikt tego nie robi-czyli nie oddala"żony" od siebie. Dzieje się to bardzo rzadko, jest to wyjątek od reguły i od zasad ustalonych przez bogów (Elohim). To właśnie odstępstwo nazwane zostało przez biblistów Wszeteczeństwem. Co Wy na to? Proszę się nie bać? to tylko dyskusja.
 11. Bóg - tak, Kościół - nie

  A co Ty pijesz krew Syna Człowieczego w kościele? A może zjadasz Ciało Syna człowieczego? Nie robisz tego, więc jesteś grzeszny i pójdziesz do piekła. Więc nie strasz innych piekłem, bo sam nie pijesz krwi i nie spożywasz ciała Syna Człowieczego.
 12. Czego nienawidzicie w tym świecie?

  Złych rzeczy, których dopuszczają się księża katoliccy.
 13. Nieśmiertelność

  Dusza ludzka jest nieśmiertelna.
 14. Czyściec

  Czyściec, to nie miejsce do którego dostają się dusze po śmierci. Czyściec to stan myśli człowieka.
 15. Co dzieje się z nami po śmierci?

  Po śmierci zaczyna się nowe życie, jest to życie " myślowe"- duchowe. Jakie mamy teraz myśli- takie życie będziemy mieli po śmierci. Jeśli wierzyliśmy za życia w ciele w Boga, to po śmierci spotkamy go. Jeśli natomiast, siebie mamy za najważniejszą istotę na świecie- będziemy tą najważniejszą istotą w zaświatach.
×