Skocz do zawartości

Tosia93

Nowy
 • Ilość dodanej zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Poznanie kogoś

  Też uważam, że drugą połówkę można znaleźć wszędzie. Moja najlepsza przyjaciółka z nudów założyła konto na spam reklamowy, a po jakimś czasie poznała tam faceta, z którym jest do tej pory. Nie można nikogo skreślać na samym początku. Nawet, gdy ktoś ma kilka kilogramów nadwagi, to nic nie znaczy. Gdy taka osoba bardziej uwierzy w siebie, to w kilka miesięcy może zmienić się w niezłe ciacho.
 2. Jak reklamować firmę?

  Ja uważam, że najlepszym pomysłem na reklamę jest dystrybucja czegoś wartościowego. Na plakaty ludzie nie zwracają uwagi, bo szybko się niszczą, a ulotki od razu lądują w koszu. Dobrym pomysłem na promocję jest chociażby stworzenie takiego kalendarza spam reklamowy z logo firmy, lub zdjęciami produktów. Kalendarz jest czymś, z czego każdy człowiek korzysta, więc ludzie będą zadowoleni, gdy go otrzymają od firmy, z której kupują.
 3. Jak często chorujecie?

  Masakra, że ktoś choruje co miesiąc... Ja na szczęście nie mam z tym problemu. Może to przez to, że mama od małego karmi mnie REKLAMA JEST ZAKAZANA, który pozytywnie wpływa na odporność. Nie wyobrażam sobie co miesiąc być wyjęta z życia. Jakis koszmar.
 4. Odchudzanie

  Naprawdę uważacie, że warto? Ja raczej bym się na to nie zdecydowała. Sama miałam mały problem z wagą, ale wtedy dowiedziałam się, że jest coś takiego jak Piperyna i na szczęście nie musiałam przechodzić żadnych zabiegów. Wystarczy tylko determinacja i odrobina chęci.
 5. Wasza ulubiona muzyka

  Ja od dzieciństwa zdecydowanie rock i od 2 lat muzyka elektroniczna. Świetnie wprowadza w pozytywny nastrój :) Ostatnio natrafiłam na muzykę Dietera Wernera i jestem zachwycona. Łączy różne gatunku muzyki i z tego wychodzą bardzo ciekawe rzeczy. Ktoś z Was zna tego muzyka?
×