Skocz do zawartości

trus

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  3287
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  28
 1. Paulla

  Górniak też ma botoks xD
 2. Zdrowe jedzenie

  i to nie jedna :P
 3. Miuosh x Onar - Nowe Światło

  Nie słuchałam i nie mam zamiaru, Miuosh po Pogrzebie powinien zakończyć swoją działalność :)
 4. Siemka

  Nom, np. Niemcy. Witaj Kamilu, baw się dobrze :)
 5. Stosunek do rodziców.

  Z mamą mam super kontakt, rozmawiamy o wszystkim. Bardzo lubimy wspólne wypady na zakupy, na jedzenie. Z ojcem praktycznie nie rozmawiam :P
 6. Zdrowe jedzenie

  Tak jak Dis mówi, jeśli naprawdę tak obsesyjnie o tym myślisz, to coś jest nie tak. Na śniadanie węgle, na kolację białeczko i takiej zasady powinnaś się trzymać.
 7. Lakiery, pianki, żele, woski itp.

  Takich kosmetyków używam jedynie wtedy gdy potrzebuję mocno utrwalić swoją fryzurę. Na szczęście takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często, bo są to zwykle jakieś uroczystości, wielkie wyjścia itd.
 8. Dietetyk

  Normalnie i zdrowo to pojęcie względne, nie wiem co to znaczy jeśli nie wypiszesz produktów jakimi taki człowiek się żywi :P
 9. Żele czy Akryle?

  Żele robiłam kilka razy, zwykle średnio po 3 dniach zaczynały się kruszyć i odpryskiwać, po tygodniu musiałam je ściągać, bo do niczego się nie nadawały. Akryle mam teraz po raz pierwszy, noszę je od tygodnia i kompletnie nic się z nimi nie dzieje. Nie widać żadnych śladów ''użytkowania'' i mimo lekkiego odrostu wyglądają bardzo ładnie. Prawdopodobnie zdecyduję się na uzupełnienie, moich naturalnych paznokci nigdy nie ogarnę na tyle by równie świetnie wyglądały.
 10. Dietetyk

  W miejscu, które zacytowałam nie było nic o PODSTAWACH :) Zresztą, nadal uważam, że trzeba mieć ciut większą niż podstawową wiedzę na ten temat żeby jakikolwiek mądry jadłospis sobie ułożyć.
 11. Żele czy Akryle?

  Dzięki, gratulacje od kogoś takiego jak Ty to naprawdę ogromne wyróżnienie <3 Akryle i tylko akryle :))))))
 12. Pielęgnacja stóp

  Raz w tygodniu ogarniam paznokcie, maluję je bardzo rzadko, zwykle tylko wtedy gdy jest to konieczne (buty z odsłoniętymi palcami, wyjścia do np. aquaparku). Stopy traktuję jedynie kremem i pumeksem, nie mam na ich punkcie aż takiego bzika żeby bawić się w jakieś maseczki itd.
 13. Dietetyk

  Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :)
 14. Żele czy Akryle?

  Oh, oh, jaka pyskata się zrobiłam xD
×