Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Uczulenia, alegria

Recommended Posts

Gość Amethyst

Czy jesteście na coś uczuleni? Jeżeli tak ,to na co ?

Ja jestem uczulona na kurz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kurz, sierść zwierząt (teoretycznie, bo alergizuje ślina) i do tego astma, choć ostatnimi czasy już mniej.

Eternal, możesz poprawić tytuł? Bo przez parę chwil nie wiedziałam, o co w nim chodzi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam uczulenie na czipsy, czekoladę [na zbyt duże ilości pochłaniania tego pokarmu :P ], oraz na cytrusy :/

Na niktóre kremy, a raczej ich składniki. Nawet nie wiem które to. I tylko twarz mi reaguje tak alergicznie na kremy :o

Z tych pyłkowych i zwierzęcych na szczęście nic ^^

[ Dodano: 2009-05-06, 15:13 ]

"Gazeta Wyborcza Katowice": od pięciu lat 260 rodzin zamieszkałych przy ulicy Witosa w Zabrzu-Grzybowicach skarży się na odpady pochodzące z pobliskiego zakładu.

Dzieci na tym terenie, jak mówią ich rodzice, znacznie częściej chorują na astmę, wysypki, alergie czy mają kłopoty z oddychaniem. U trzech dorosłych osób lekarze wykryli guza mózgu - podaje "GW".

Po protestach mieszkańców sprawą zajęli się urzędnicy z magistratu, którzy na składowisku znaleźli łupki, żwir, piasek i gruz z odpowiednimi atestami. Tym niemniej, jak pisze "Wyborcza", właściciel zgadza się przenieść zakład i maszyny kruszące w inne miejsce. W ciągu kilku miesięcy zamiana miejsca ma dojść do skutku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

Na dotąd poznane rzeczy nie mam uczulenia. Może kiedyś się wybiorę do Afryki to się przekonam czy jestem podatny na wszystko ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous
Raczej nie jestem na nic uczulony, chociaż (nie wiem od czego to jest) łzawią mnie oczy na dworze. Nie zawsze, ale łzawią.

Alergia na świeże powietrze xD? Nie no ale bez kitu głupia przypadłość ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Alergia na świeże powietrze xD? Nie no ale bez kitu głupia przypadłość ;/

Nie powiedziałem że na świeżym ;D

Może od wiatru

Czasem jak nawet malutki jest to mnie łzawią oczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chociaż (nie wiem od czego to jest) łzawią mnie oczy na dworze. Nie zawsze, ale łzawią.

to nie jest żadne uczulenie porostu oko wytwarzając łzy działa antybakteryjnie

chroni prze czynnikami zewnętrznymi

Alergiku, głowa do góry!

13-11-2008 17:53

alergia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem alergikiem, ale teraz od roku nic mi nie było.

Kiedy topole zrzucały kotki to na szczęście już do szkoły nie musiałam chodzić [:

Mam od pyłków traw, zboża gdy koszą. Zbyt duża dawka słońca też na mnie źle wpływa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cierpię na alergie wziewne, więc każdej wiosny/wczesnym latem umieram z powodu kataru siennego i koszmarnego bólu głowy. Powoli odczulam się na poszczególne alergeny, ale cały proces przyjmowania dawek leku jest bardzo mozolmy i ciągnie się od kilku miesięcy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zobaczę pierwsze efekty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz