Skocz do zawartości
Fredzik

Wasz pierwszy raz ..z forami....

Recommended Posts

Gość Amethyst

Pamiętacie swoje poczatki z forami dyskusyjnymi? Jakie bylo Wasze pierwsze forum od którego zaczęla się Wasza przygoda z nimi? O jakiej tematyce?

Czy jeszcze istnieje?

I na ilu forach się udzielacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje pierwsze forum to "Świat chartów",jestem tam od dwóch lat,od śmierci mojej afganki,jak na ironię.Teraz jestem na ośmiu forach i fajnie się bawię i spędzam czas.Dzięki WAM. =)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje pierwsze forum to było o kotach i istnieje nadal tylko że ja tam już nie pisze >rotfl<

A na ilu jestem tego się obliczyć nie da.

Na pewno udzielam się na 15 ale na niektórych tylko czasami bo nie mam czasu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pamiętacie swoje poczatki z forami dyskusyjnymi?

No pewnie ;)

Jakie bylo Wasze pierwsze forum od którego zaczęla się Wasza przygoda z nimi? O jakiej tematyce?

Moje pierwsze forum to było forum na naszej klasie,jeśli można uznać to za forum..Ale powiem szczerze, że jest to najdurniejsze forumjakie znam, udzielałam się na nim tylko trochę, bo było na nim bez sensu.

I na ilu forach się udzielacie?

hoho..no więc na 6 ; D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

2 lata temu forum wallhack.pl, szukałem patcha do pirata CoD2 i jakoś zacząłem pisać. Niestety forum w grudniu 2007 upadło i teraz z powrotem jest, a ja mam tam moda ;f

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm moj pierwszy raz?

Było to ponad rok temu na forum miau, kiedy szukałam dla siebie kotki :) Potem forum mriczek, gdze poznałam Magice no i dalej jakoś tak się potoczyło że założyłam także swoje forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pamiętam moje pierwsze forum to fotkowe siedziałam na pomocy

potem wkurzały mnie te idiotyczne problemy i ograniczyłam

tak już porządnie zadomowiłam się i znałam za swoje pierwsze forum forum scypion

jeszcze istnieje i jest to forum wielotematyczne

nie liczyłam na ilu jestem forach trochę ich jest , na każdym którym jestem zarejestrowana to nie koniecznie regularniej ,ale co jakiś czas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam pierwsze chwile związane z pierwotnym forum. Zarejestrowałam się na wielotematyku (loczus.pl). Jak się nie mylę było to jakoś w wakacje poprzedniego roku. Forum istnieje do dziś, ale kuleje. :/

Aktualnie działam na kilku forach, na jednym jestem moderatorką (:

Fora internetowe to fajna rzecz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous
U mnie zaczęło się na xforumx prowadzonym przez formata

Koleszko to forum było prowadzone też przeze mnie :*

no ale ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Początki oj pamiętam haha miałam coś ok 13 lat ..

Z początku ciężko mi się ogarniało dopiero po jakichś dwóch latach zaczaiłam do czego służy "nie przeczytane posty [?] xD .. Ogólnie moje wypowiedzi były bogate w takie słownictwo ,że aż mi wstyd. No ,ale cóż. (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

Pierwszym forum było http://themodders.org/ około 3 lata temu. Wszystko było takie nowe, fajne. Teraz już tej frajdy nie ma. Najlepiej było wspinać się po szczeblach do jak najwyższej pozycji. Miałem i nadal mam dostęp do wielu tajnych działów grup, czy stałych bywalców, byłem moderatorem globalnym, mam kilka własnych działów, a nawet byłem długi czas administratorem. Teraz, mimo rangi "użytkownik" mam wysoką pozycję i nie ma już tego klimatu, tej, można rzec, "fazy", jak przy pierwszych postach. Forum przeszło kilka reform, zmian serwerów czy też awarii baz danych, ale ma się dobrze w dalszym ciągu.

Pierwsze wypowiedzi były bardzo ubogie, pokemoniaste (np. po dwa znaki zapytania), idiotyczne i tak dalej. Aż wstyd się robi, jak przeglądam te teksty.

Obecnie udzielam się na dwóch forach - tym i właśnie themodders.org.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To było gdzieś 8 lat temu , wtedy posiadanie własnego forum było zarezerwowane dla dużych firm ale były hostingi for phpbb ,

pamiętam jak dziś pierwsze forum na najprostrzym templatku z kilkoma podstawowymi modyfikacjami .

Było to forum wielotematyczne z 5 użytkownikami , w porywach aż 6 gdzie w tej ekipie non stop pisaliśmy ze sobą.

Całe forum liczyło 7 osób ale wtedy wszyscy korzystaliśmy z modemów .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz