Skocz do zawartości
Fredzik

Wasz pierwszy raz ..z forami....

Recommended Posts

To było chyba jakieś 4-5 lat temu, siedziałam na tym forum przez długi czas w sumie, póki nie zaczęło się sypać, jak się posypało już całkowicie, to przybyłam tu :) Po drodze zaczepiłam o jeszcze dwa fora, fora pewnych wytwórni muzycznych, ale ostatnimi czasy rzadko tam bywam, nawet rzadziej niż tu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie żeby coś ,ale tak po prawdzie to to jest moje takie pierwsze porządne forum ,które odwiedzam częściej niż inne na które wchodziłem tylko przelotnie coś spytać i na tym koniec przygody.Jakoś tak tu dobrze mi póki co :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze było jakieś takie forum młodzieżowe, zarejestrowałam się tam jakieś 4lata temu, istnieje do dzś, ale mimo że ma jeszcze trochę aktywnych użytkowników, to raczej jest już na wymarciu :D Dobrze je wspominam, poznałam trochę fajnych ludzi,, nauczyłam się wyrażać swoje opine. Może gdyby był tam dawny admin, to dalej bym tam siedziała. Potem było to forum, pierwszy raz pojawiłam się tu 3 lata temu i tak siedzę tu do dziś, tyle że na nowym koncie. W międzyczasie przebywałam jeszcze na kilku forach, jedne były gorsze, inne lepsze, ale nie zatrzymały mnie jakoś na dłużej. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka lat temu załapałem się do grona, które dopuszczało tylko osoby wyselekcjonowane na czacie. To była dobra metoda - znało się wstępnie każdego użytkownika, zarazem luz był nie do opisania. I nagle to wszystko się rozpadło, wystarczyło kilka miesięcy - i pustka, niebyt. na czacie nowe nicki, pod adresem informacja, że serwer został wyłączony.

Przez jakiś czas zaglądałem na pewne forum polonijne, czasem wpisywałem się jako gość na kilku tematycznych. I znów - jak w przypadku pierwszego forum - to polonijne nagle odeszło w niebyt, pod adresem pojawia się informacji o możliwości kupna!

No i w efekcie na Andriskosie czuję się, jak gdyby to był pierwszy raz....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zarejestrowałam się mając 13/14 lat na forum ogólnotematycznym. byłam moderatorem, spędziłam tam jakieś 3/4 lata. później upadło i zarejestrowałam się na innym, ale bardzo krótko na nim byłam. niedawno dołączyłam na podkarpackie2oo, a teraz jestem tu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszym było chyba The Slience, atmosfera tam była tak ryjąca mózg, że po prostu odeszłam po jakimś czasie - akurat wtedy dostałam zaproszenie tutaj. Przewinęło się jedno gdzie byłam moderatorem jakiś czas, nigdzie nie zatrzymałam się na dłużej, oprócz tego tu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem adminem na kilku, aktualnie prowadzę jedno, dla moich RPGowych graczy :)

Kiedyś miałem więcej czasu, interesowałem się GSM, wzięli mnie na admina forum SagemPlanet i K700i.pl ... to były czasy ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją przygodę z forami zacząłem jakieś półtora toku temu. Z początku udzielałem się forach głównie o tematyce IT. Moim pierwszym forum było benchmark.pl - chyba największe w Polsce o tematyce komputerowej. Obecnie udzielam się na forumpc.pl, conowego.pl, pcsh.pl, pclab.pl, pc-com.pl, lecz coraz rzadziej, zaczęła już mnie nudzić ta tematyka i postanowiłem dla odmiany zarejestrować się na jakimś forum wielotematycznym.

Jakiś czas prowadziłem własne forum IT, ale strona upadła i usunąłem :(.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w fora bawie sie juz z 7 lat, pierwsze bylo nie istniejace juz emo forum, bylam tam modem od PR : D a potem to juz z górki, fora muzyczne, ogolnotematyczne, modowe... pare rang sie zdobylo (mod, junior admin, redaktor, vip, specjalista...) i kilka banow zaliczylo : P teraz jestem aktywna tylko tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zarejestrowałem się po raz pierwszy na forum komputerowym coby trochę ludziom krwi popsuć komentując, że ich strony, które robią są brzydkie, i że generalnie to ja zrobiłbym lepsze. Było się dzieckiem :D

Teraz udzielam się tylko i wyłącznie na tym forum. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż za wspomnienia :) Ja zaczęłam przygodę z forami w 2004 roku, okrągłe 10 lat już. Nie pamiętam już skąd wpadłam na pomysł by zacząć się udzielać, ale było to forum o zwierzętach, duże i chyba dość znane. Miałam 13 lat i byłam zawziętym hodowcą chomików, uwielbiałam moją chomiczkę i na tym forum szukałam ludzi takich jak ja, z którymi wymienialiśmy się doświadczeniami nt. żywienia zwierzaka, urządzania mu klatki itd. Pisałam tam ze 2-3 lata i byłam bardzo przywiązana, poznałam sporo świetnych ludzi, również w realnym świecie. Weszłam tam teraz z ciekawości i forum wciąż istnieje i nadal z tą samą szatą graficzną, choć już mało kto tam pisze. Jak tak teraz poczytałam moje posty z 2004 roku to naprawdę, głupiutkim dzieckiem byłam... 

No a później rejestrowałam się na wielu forach, ale jestem Nomadką, posiedzę trochę w jednym miejscu i przenoszę się gdzieś indziej. Nigdy nie pisałam na wielu forach naraz, raczej pokolei. Miałam chyba wszystkie możliwe rangi świata, kiedyś też prowadziłam własne forum, a później jako współadmin, na ts też miałam przez chwilę admina i to do ts mam największy sentyment. To forum najwięcej wniosło w moje życie, poznałam tam mojego przyjaciela, który jest dla mnie jak brat, wspaniali, mądrzy ludzie stamtąd otworzyli mi oczy na wiele sytuacji i dzięki nim jestem mądrzejsza. Ale wszystko ma swój koniec i tam też on nadszedł i pewnie nigdy nie będzie już tak jak kiedyś. Wszystko idzie do przodu więc i my musimy iść :) A wspomnienia pozostają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz