Podróże
27 27

111 postów w tym temacie

No właśnie.. widziałem to i owo na zdjęciach i jest tam naprawdę pięknie.. A Ty przez biuro podróży? Długo tam byłaś? Hotel? Ciekawią mnie koszta..

Byłam z rodziną własnym środkiem transportu,byliśmy tam 2 tygodnie,z tym, że wcześniej były załatwione noclegi,zresztą tam w każdym budynku można znaleźć nocleg,a do morza jest dwa kroki. Budynki są nad samym  Adriatykiem , tamtejsza ludność żyje z turystów więc wszyscy mają przystosowane swoje tzw apartamenty do wynajmu,  Myśmy spali w takim gdzie z okna było widać Adriatyk i .kąpiących się ludzi Lokale są przy samej plaży i na całej jej długości. Ceny za nocleg nie pamiętam, bo to nie ja płaciłam,ale zapytam przy najbliższej okazji. Może i o telefon zapytam, jeśli to będzie Cię interesowało.?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dam Ci znać jeśli tylko będę miała odpowiednie informacje. :)

Dodzwoniłam się i już wiem. Mieliśmy wynajęty apartament ( na Chorwacji tak się mieszkania dla wczasowiczów nazywają)  i za taki apartament płaciliśmy w zeszłym roku ( trzy osoby) około 80 euro  ,chyba dlatego,że  mieszkaliśmy nad samym Adriatykiem,może nieco dalej ceny są niższe. Ale tego nie wiem. W tymże apartamencie znajduje się także kuchnia z wszelkimi naczyniami, można przygotowywać sobie samemu posiłki,gotować nawet obiady - tak jak we własnym domu, kto oczywiście chce.Bo to, że jest łazienka - nie muszę dodawać, są także balkony, tarasy przy każdym apartamencie,a przede wszystkim niepowtarzalne widoki nie tylko na Adriatyk, ale i na olbrzymie palmy jak i drzewa owocowe,niespotykane w Polsce. Jest czysto, słonecznie, a w Adriatyku czyściutka woda mimo tysięcy turystów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubicie podróżować?

Gdzie najbardziej chcielibyście się wybrać?

A jaka wycieczka najbardziej Wam się udała/podoabała?

Gdzie woda czysta :) temperatura idealna :) i Piękne, kochające kobiety :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z najpiękniejszych miejsc jakie widziałem to na pewno będą Włochy. Południowa część wschodniego wybrzeża (obcasik od kozaczka na mapie :D) jest po prostu wspaniała. Spędziłem tam dwukrotnie wakacje i widoki są absolutnie fenomenalne. Miasta na skałkach, piękne szerokie plaże, czysta i ciepła woda, groty, małe włoskie miejscowości - po prostu cudo. Polecam też północ Włoch, góry w Tyrolu zabierają dech w piersiach - do teraz nie wiem czy bardziej wolę Alpy czy Dolomity :D Warto tam pojechać zarówno latem, żeby pochodzić, jak i zimą, na narty czy snowboard  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja wiem czy podróżowanie to tylko hobby. Coraz częściej to też styl życia. Mi się udało do tej pory odwiedzić Niemcy, Czechy, Słowację, Austrię, Słowenię, Włochy, Chorwację, Serbię, Bośnię i Hercegowinę, ale w tym roku jadę jeszcze do Macedonii i Czarnogóry po raz pierwszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
27 27