Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo lubię produkty Axe'a. Do tej pory używałem głównie Axe (chyba, nie jestem pewien nazwy, fioletowa kolorystyka) Excite. Zdarzyło się też sprawdzić Axe Instinct i aktualnie stosuję Axe Dark Temptation. To ostatnie niestety średnio mi pasuje. Jest zbyt... męskie. Ale i tak pachnie dużo lepiej niż większość innych perfum dostępnych na rynku i nie jest wcale takie złe. Za to Instinct i Excite świetne, polecam.

Zastanawiałem się jeszcze nad testowaniem Playboya (pamiętam, że miałem kiedyś w rękach jakiś katalog i niektóre zapachy bardzo mi się spodobały), się zobaczy jak to będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie ostatnio ładnie pachną Night Dream Jacques Battini. Znalazłam je przypadkiem i chciałam wypróbować. Najpierw mnie przyciągnęło opakowanie, a teraz muszę przyznać, że trafiły na listę moich ulubionych ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jakie mają opakowanie że takie szczególne? Ja rozglądam się za jakimś nowym zapachem dla swojej kobiety ale muszę przyznać, że jestem dość zielony w temacie. 

Opakowanie dlatego szczególne, bo butelka ma z przodu kryształek Swarovskiego i to najpierw przyciągnęło moją uwagę. Od razu wyglądały mi na takie bardzo eleganckie. Zresztą dołączam zdjęcie, jak to wygląda.

A co do nowego zapachu to ciężko coś doradzić tak w ciemno. Może faktycznie przybliż coś, może wiesz jakie zapachy ona lubi, albo czym pachniały perfumy których do tej pory używała. 

post-2111-0-14987500-1376909668_thumb.jp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja używam bardzo bardzo różnych perfum, nigdy nie przywiązywałem się do jednego zapachu, bo nie lubię monotonii.

Mam w swojej kolekcji  mnóstwo buteleczek i każdy zapach jest inny. Nigdy nie przywiązywałem uwagi do marki, wyglądu flakonika czy pojemności, bo jak jakiś zapach mi się podoba, to niezależnie czy kosztuje 100zł czy 400 i tak go kupię. Nie używam tylko wód kolońskich, bo kojarzą mi się z facetami po 70 i strasznie śmierdzą alkoholem. No i sumie nie kupuje zapachów od pumy, Adidasa itd bo są bardzo "młodzieżowe" a mi takie zapachy nie pasują. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kryształki swarovskiego to cwany chwyt marketingowy. Są tanie i każdy może udekorować nimi swój bubel.

Czy każdy..nie powiedziałabym,

Natomiast skojarzenie kryształków od razu z bublem, też moim zdaniem mało trafione ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opakowanie dlatego szczególne, bo butelka ma z przodu kryształek Swarovskiego i to najpierw przyciągnęło moją uwagę. Od razu wyglądały mi na takie bardzo eleganckie. Zresztą dołączam zdjęcie, jak to wygląda.

A co do nowego zapachu to ciężko coś doradzić tak w ciemno. Może faktycznie przybliż coś, może wiesz jakie zapachy ona lubi, albo czym pachniały perfumy których do tej pory używała. 

Opakowanie chyba fajnie. Tak mi się wydaje bo nie znam się na babskich kosmetykach. Ale domyślam się że kobiety mogą lubić takie rzeczy.Jeśli chodzi o jej zapachy to myślę że ogólnie gustuje w takich cytrusowych-owocowych. Tak mi przynajmniej podpowiada mój nos. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygoogluj sobie Spark White z Jacques Battini. Tych miałam próbkę. One są właśnie połączeniem kwiatów i owoców. Mają w sobie np mandarynkę z tego co dobrze kojarzę. Może coś takiego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od siebie mogę polecić

diesel fuel for life - mocny zapach btw bardzo ciekawa równoległa kobieca linia ;)

paco rabanne invictus

hugo boss - boss bottled - niektórzy nazywają je klasykami xdd za***isty zapach, kupuje flakon za flakonem. Swoją drogą nie spotkałem isę jeszcze z kobietą która by nie kojarzyła tego zapachu xd

hugo boss - boss bottled night

ferrari black

CK Euphoria i Shock :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się