Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Jaki masz widok z okna?

Recommended Posts

Gość Amethyst

Przed Wami kolejny "atrakcyjny" temat z serii porozmawiaj :hihi: Trzeba troszkę rozruszać to forum ;) Więc poszaleję dziś z nowymi temacikami :lmao:

Jaki macie widok z okna? podoba się wam? czy raczej wolicie nie go oglądać ?

Jeżeli posiadacie zdjęcia swojego widoku z okna to dawać je tutaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

Prosto jest okno innego domu, niżej jest trawnik i garaż. Po prawej stronie widać ogród i pola, a po lewej drogę i drzewa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z okien obecnego domu, na wschodzie widzę podwórko i szpetny garaż, a także: rozrośniętą wierzbę płaczącą i huśtawkę pod nią, domek babci mojej koleżanki i ich garaż. Na zachodzie widzę szosę, przydrożne drzewa, domek mojego byłego sąsiada, pole, sady i las.

Z okien drugiego domu, do którego się wkrótce przeprowadzę, będę widzieć brzydkie podwórko, ulicę i inne bloki. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pokoju ktory obecnie wynajmuje widze ulice, garaże, 2 kamienice, kilka ogrodkow, kolejna ulice, przystanek autobusowy, kilka domkow.

Z rodzinnego mieszkania widze: Blok po lewej, plok po prawej, blok na wprost a w srodku miedzy tymi blokami ogromny plac zabaw. Jak popatrze w prawo na skos to widze górke i wejście do przedszkola, w lewo na skos wyminikownia, kasztanowiec, górka ze schodkami, jakies ogrodki i kawalek rzeki.

Z okien z drugiej strony na wprost blok pomiedzy jakies drzewo i trawa po lewej przedszkole, a po prawej ulica, garaze, ogrodki i troche rzeki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulicę, przystanek autobusowy, sklep monopolowy, kilka niezbyt ładnych kamienic, latarnia, która zawsze świeci wprost do mojego okna, żałosny skrawek trawnika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz