Skocz do zawartości
Myś

Britney Spears

Recommended Posts

Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb w stanie Missisipi w Stanach Zjednoczonych[1]), amerykańska piosenkarka pop, tancerka, aktorka. Nazywana "Księżniczką popu". Ma również swoja gwiazdę w "Alei Gwiazd". Jest laureatką nagrody Grammy za piosenkę Toxic.

pb16kb5.jpg

Dwa jej najpopularniejsze single – "...Baby One More Time" oraz "Oops!... I Did It Again" – osnute są mianem utworów kultowych, wpisujących się w kanon muzyki popowej.

Co sądzicie o Britney Spears??

Myślicie że jest ikoną popu??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe Britney nie stara się o rozgłos >rotfl< >rotfl< >rotfl<

Przecież o Britney cały czas mówią w telewizji i radiu, a poza tym ma teraz nowe teledyski i robi też w tej chwili teledysk do piosenki If U Seek Amy Więc chyba się stara >devil< >devil<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jej czas już minął.

Wszystkie piosenki z pierwszych płyt były hitami. Teraz to dwie, albo trzy z tej najnowszej.

Najbardziej lubię Break The Ice, Born to make you happy, Gimme more i Lucky :}

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No cóż-śpiewa ładnie,jej piosenki są hitami,ale moim zdaniem powinna zadbać(tak jak Kate Perry) o większy rozgłos.JA(o to ważne,że JA) lubię gwiazdy,które starają się zabłysnąć :)

Katy na początku października będzie w Polsce. Koncert w Warszawie - zobaczcie newsa http://www.twojaera.pl/artykul,735,konkurs_-_wygraj_bilety_na_koncert_katy_perry,kultura,4.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo lubię tą jej dziewczęcą urodę, głos też sympatyczny, parę numerów znam i słucham od czasu do czasu :P Nawet mam w domu gdzieś książkę o przebiegu jej kariery, dostałam na jakiejś kolonii w nagrodę (pewnie za perfekcyjnie czysty pokój xD) :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz