13 posterunek
5 5

23 postów w tym temacie

Jeden z nielicznych seriali, które były naprawde śmieszne i oglądałem dość często. Nie orientuję się, czy dalej leci w telewizji, ale był to jeden z moich ulubionych. Aktorzy idealnie dobrani. Ogólnie na plus.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znosze 13 posterunku jak i większości polskich seriali komediowych. Nie wiem co wam sie w tym syfie podoba? chyba robienie z siebie idiotów przez aktorów tam grających.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra polska komedia, ostatnio oglądałem na youtube :) teraz już takich nie robią...

P.S o gustach filmowych i muzycznych się nie dyskutuję, jedni lubią takie seriale jedni takie... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dosyć fajna to była komedia i czasami lubię do nie wrócić. A nagrodę oscara powinnien Stępień dostać za swoją rolę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdarzalo sie,że ogladałam bo serial był naprawdę świetny :) Cezary jak coś wymyślił to kapcie spadały z nóg i te ich teksty byly rewelacyjne :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś niedawno usiadłem i w dwa tygodnie oglądnąłem w internecie wszystkie odcinki dwóch serii - niesamowite doznanie zobaczyć jakąś polską komedię, która nie zanudza na śmierć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry sitcom, niedawno nawet obejrzeliśmy kilka odcinków przy wódce. Warto przypomnieć sobie chociażby dla gry aktorskiej Pazury oraz urody Włodarczyk i Woźniak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 13.10.2009 o 15:15, Oinad napisał:

Stara dobra komedia :sweet:

Oglądacie ? Ja czasem ;)

Prawdę mówiąc oglądając teraz zastanawiam się, co mnie w niej śmieszyło kiedyś ... Ale czasy się zmieniają :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O Thursday, August 04, 2016 o 13:51, Bernard Giermek napisał:

Prawdę mówiąc oglądając teraz zastanawiam się, co mnie w niej śmieszyło kiedyś ... Ale czasy się zmieniają :)

Kurde, czuję to samo.

Kiedyś, kiedy nie miałam co oglądać pomyslalam właśnie o 13 posterunku. Pełna radości włączyłam odcinek i..rozczarowałam się. Tak jakby to był inny serial niż parę lat do tyłu. No cóż niestety starzejemy się i zmieniają się nam gusta. (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
5 5