Skocz do zawartości
extazja

Faceci - pantoflarze

Recommended Posts

O 13.03.2013 o 15:50, Mrs_Misery napisał:

Czasami wydaje mi się, że słowo "pantoflarz" wymyślił jakiś zazdrosny kumpel, któremu kobieta "odebrała" kompana do całonocnych eskapad na bary.

jakie to prawdziwe. (;

gdzieś przeczytałam, że w zasadzie każdy facet ląduje pod pantoflem, a to już od niego zależy pod czyim pantoflem.

gdyby nie chciał to by się "uwolnił" spod niego. nikt nikogo nie trzyma. no i facetom też zmieniają się priorytety, owszem co weekendowe imprezowanie do rana jest fajne do pewnego momentu. przychodzi chwila, że facet też zacznie odczuwać potrzebę założenia rodziny.

niejednokrotnie to kobiety lądują pod pantoflem faceta. wtedy koleżanki są zazdrosne o faceta, bo jedna mniej do weekendowych szaleństw ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 3.11.2016 o 11:42, rebellious angel napisał:

jakie to prawdziwe. (;

gdzieś przeczytałam, że w zasadzie każdy facet ląduje pod pantoflem, a to już od niego zależy pod czyim pantoflem.

gdyby nie chciał to by się "uwolnił" spod niego. nikt nikogo nie trzyma. no i facetom też zmieniają się priorytety, owszem co weekendowe imprezowanie do rana jest fajne do pewnego momentu. przychodzi chwila, że facet też zacznie odczuwać potrzebę założenia rodziny.

niejednokrotnie to kobiety lądują pod pantoflem faceta. wtedy koleżanki są zazdrosne o faceta, bo jedna mniej do weekendowych szaleństw ;p

:pompony:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz