Skocz do zawartości
agusiek

Włosy na żel ...?!!

Recommended Posts

Gość Amethyst

Zdecydowanie wyglądają lepiej. Bez żelu fryzura jest mniej podatna na ułożenie, oczywiście bez przesady, bo co za dużo to niezdrowo;) Z resztą żel na włosach mężczyzny daje nam pewne dyskretne informacje, jak np. fakt że mężczyzna dba o siebie. Sądzę, że każda kobieta to lubi. :shy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj nie, nie znoszę, lepkie to, wcale mi się nie podoba, niektórzy nie znają umiaru i wklepują całe pudełko na jeden raz, mam takie wrażenie;| lubię jak facet ma artystyczny nieład na głowie, czasem lubię posmyrać, a dotknij takiego z żelem, burzy się, bo cały dzień układał...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To wygląda jakby włosów nie myli.

No jeśli nałoży na włosy bardzo dużo żelu to tak. Ale z umiarem to ładnie wygląda. ( ;

lubię jak facet ma artystyczny nieład na głowie, czasem lubię posmyrać, a dotknij takiego z żelem, burzy się, bo cały dzień układał...

Oj tak, takie dłuższe włoski i w nieładzie- cudo. ( ;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie używam żelu. Wolę gumę do stylizacji z odżywkami dla włosów. :> Przyzwyczaiłem się. Nie używam jej dużo, nie lubię mieć igieł na głowie. Ale moje włosy wymagają codziennego układania, bo nie potrafię ich inaczej ogarnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedynie odświętnie ^^ i tu mam na mysli takie coś jak studniówka. Poza studniówką gdzie moje włosy zrobiły nie małą furorę nie używam takiego czegos jak żel ;P w ogóle nie stylizuje włosów bo mi to w gruncie rzeczy nie potrzebne :P jedynie grzywke czasami nastrosze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No staram się nie przesadzać... :D

Zazwyczaj na co dzień nie robię tego bo to bez sensu, a łupież jakoś mnie nie zadowala zwłaszcza, że mam czarne włosy a to widać... dlatego, też tylko jak gdzieś wychodzę (impreza, spotkanie ze znajomymi, pizza, kino, randka) :D?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz