Co Cię najbardziej denerwuje u ludzi?
34 34

163 postów w tym temacie

Chamstwo ,Złośliwość brak szacunku, tolerancji i w tych czasach ta obojętność ... Miałam kiedyś taki przypadek jak byłam młodsza - miałam Ok. 13 lat i szłam z koleżanką przez śródmieście i w pewnym momencie jakiś mężczyzna krzyknął do mojej koleżanki żeby się nie ruszała a ona się wystraszyła i zaczęłyśmy biec a on rzucił plecak, zaczął za nią biegnąć i wyciągał ręce jak do duszenia - krzyczała pomocy itp. Ale nikt nie zwracał na nią uwagi ... W pewnym momencie zatrzymała się i powiedziała : "Spier*alaj! A on do niej: "Bo co?!" Cofnął Się po plecak a my w długą do jakiegoś sklepu ...

Najbardziej mnie dziwiło to że było bardzo dużo ludzi i nikt nic nie zrobił ! A jakby On jej coś zrobił? >down< Nie wybaczyłabym tego Sobie ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Najbardziej mnie dziwiło to że było bardzo dużo ludzi i nikt nic nie zrobił !

Szczerze mówiąc tyle razy widziałam rozwrzeszczane panienki tylko po to by zwrócić na nie uwagę,że mnie to też już nie bierze.I nawet gdyby jej łeb ukręcili to bym nie zauważyła.

Ale wracając do tematu.

Nie cierpię despotyzmu,chamstwa i wywyższania się bo ma sie kasę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbardziej?

Czasem wystarczy że są. Że jest ich tak dużo dookoła mnie, robią hałas, chodzą jak trzoda, śmierdzą w tramwajach, są nieuprzejmi, krzykliwi i głupi.

No nic nie poradzę :)

Oraz niekulturalni. O.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nienawidzę, jak ktoś na Nas nagaduje przy całej klasie, tylko dlatego, że w głębi duszy zazdrości lepszej oceny.

Dzisiaj napisałam dyktando najlepiej z klasy, bezbłędnie, a taki D***** powiedział na mnie kujon.

W głębi duszy pewnie zazdrości oceny, bo od dostał 2 a dużo się uczył, a ja cały dzień siedziałam przed kompem, i tylko przed lekcją spojrzałam w zeszyt.

Tacy ludzie są żałośni.

Oczywiście jeszcze

-szpan

-podlizywanie się

-przechwalanie się

-i dużo jeszcze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a taki D***** powiedział na mnie kujon.

U mnie w klasie też jest dużo takich osób ;/

-podlizywanie się

Stykam się z tym codziennie i aż mi jest niedobrze ;/

tylko przed lekcją spojrzałam w zeszyt.

Czyli się ciesz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ,że często nie potrafią zamknąć swoich jap by nie powiedzieć za dużo ,albo nie dopierd... komuś kto i tak już ma psychikę na dnie.

Niezrozumienie ^ - Szczególnie gdy nawet nie próbują zrozumieć.

Nie znają faktów ,ale wiedzą jak jest .. w rzeczywistości nic nie wiedza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanowiłem się chwile i tak właściwie nic mnie w ludziach nie denerwuje. Chociaż nie! Denerwuje mnie "foch na pokaz", taka taktyka niemowlaków wykorzystywana u starszych. Beznadzieja. Ogólne akceptuje ludzi takich, jacy są. Nie próbuję nikogo zmieniać, no może czasami narzucać swoje zdanie, właściwie to częściej niż czasami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm ... a więc tak ... podlizywanie się, puca itp ... dla mnie tacy ludzie są śmieszni nie szanują się. No i cecha która mnie najbardziej denerwuje i nienawidzę jej to to że zdradzają i namawiają do zdrady ... dla mnie tacy ludzie są nikim i uważam że trzeba takie coś tępić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o to pytanie to chyba bardzo denerwuje mnie dwulicowość. Nie rozumiem ludzi, którzy skrywają dwie twarze.

Znam to z doświadczenia, jak to najbliższe otoczenie, wydawać by się mogło prawdziwe i szczere pokazuje swoje drugie te gorsze oblicze. przejechałam się na tym wielokrotnie stąd też staram się teraz być ostrożna i uważać na te tzw " szczere przyjaźnie". Nie rozumiem takiego sposobu postępowania i staram się gardzić takimi znajomościami, bo nigdy nie wiadomo czy zaufana osoba cie nie obgaduje za plecami. Dziwi mnie także zmiana swojego

sposobu bycia przy znajomych i robienia z siebie tego fajnego na silę. To dość duży problem i niszczy to często przyjaźnie a na przyszłość sprawia, że człowiek staje się po prostu nieufny wobec każdej nowo poznanej osoby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie denerwuje ubarwianie rzeczywistości i skrzywiony przekaz informacji. Nie znoszę też plotuchów - w ten sposób straciłam kilka dobrych koleżanek. Nie rozumiem zazdrosci - sama nikomu niczego nie zazdroszczę i nie staram się być lepszą w każdej sferze, inni niestety mają odwrotnie. Cóż jeszcze... jestem szczerą osobą, kiedy jesteśmy z mężem gdzieś w towarzystwie, zawsze pierwsi stawiamy kolejkę, zabieramy znajomych swoim samochodem i nie oczekujemy rewanżu. Ale kiedy widzę, ze ktoś sobie jawnie kpi, wykorzystując nas do bólu uważając przy tym,ze jesteśmy ślepi - kranik się zakręca. Niech dzwonią. Nie odbiorę.

Aktualnie, w związku z tymże dużą ilość czasu spędzam za kierownicą - do ludzkich zachowań znienawidzonych, dołączam nieumiejętność prowadzenia aut przez stare baby i siwych staruszków. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie nieszczerość, nie toleruje ludzi, którzy potrafią mi słodzić a wcale tak nie uważają. Robią to by nie zrobić mi przykrości, a właśnie tym lukrowaniem sprawiają mi przykrość wolałabym prosto w twarz usłyszeć, że tak naprawdę jestem głupia, brzydka lub coś w ten deseń niż dowiadywać się tego potem za plecami lub z drugiej ręki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
34 34