Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Złe decyzje w naszym życiu

Recommended Posts

Hmmm tak podjęłam kilka złych decyzji , których żałuje.. jednak teraz staje przed szansą małego zrehabilitowania sie i mam nadzieje,ze decyzja którą podjelam okaze sie sluszną... bo sytuacja jest identyczna jak ta sprzed pewnego okresu ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

staram się postępować tak, żeby niczego nie żałować i jeśli coś sprawia mi przyjemność przez jakiś czas - nie żałuję zakończenia, bo wspominam tylko te pozytywne rzeczy. nie da się przewidzieć pewnych spraw oraz zachowania drugiego człowieka (nawet dobrze go znając), ale mimo wszystko trzeba żyć chwilą i robić to, co nas uszczęśliwia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy podejmuje takie decyzje, których przez jakiś czas żałuje. Uważam, że nie ma co żałować, jeśli robiąc to coś byliśmy szczęśliwi :)

No i oczywiście jest to dla nas źródłem jakichś wniosków, prawda? W końcu uczymy się na błędach.

Edytowane przez Blanche

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zle decyzje sa swoistego rodzaju nauka, ktora ma odzwierciedlenie w przyszlosci.I mimo ze to czesto nic dobrego to jednak jest nam potrzebne.A ze niektorzy nie potrafia wyciagac z nań wnioskow i pakuja sie w kolejne, to juz inna bajka.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie posłuchałam kilku osób, które mówiły mi prawdę na temat czegoś... lub kogoś. Bardzo kiepska sprawa. Ale życie mamy tylko jedno i wychodzę z założenia, że "po coś" musiało się to wydarzyć. Wybrana przeze mnie ścieżka życia nie jest wcale gorsza, jest po prostu - inna... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde większość uważa, że błędy nas czegoś uczą i nie powinno się ich żałować, bo przynoszą też dobre chwile. Ok nic nie dzieje się bez przyczyny i zawsze ma jakieś następstwa, czasem lepsze, czasem gorsze ale są. Mogą to być nawet dobre chwile, ale są sytuacje, których nie da się ocenić pozytywnie, mimo że następstwa bywają całkiem dobre. 
Jest w życiu coś co naprawdę nie daje mi spokoju, popełniłam błąd uciekając od pewnych spraw. I cholernie żałuje, bo nie da się nadrobić tych momentów, nie da się zaspokoić wyrzutów sumienia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz