Skocz do zawartości

Recommended Posts

O prawdziwych emo nie wiem nic, nigdy nie miałam z nimi do czynienia, więc powstrzymam się do udzielania opinii na ich temat - nie wiem nawet dlaczego decydują się utożsamiać z taką a nie inną grupą, a suche informacje nie zawsze są potwierdzeniem w rzeczywistości ;)

Pamiętam jednak czas, byłam wtedy w pierwszej gimnazjum i w mojej szkole zaczęła panować na to moda - większość lasek nie miała w ogóle pojęcia o co chodzi, ale grzywka na bok, mocno wymalowane oczy + pocięcia były bardzo charakterystyczne. Nie wspomnę już o smutnych opisikach na nk, gg itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałam zbyt wiele styczności z emo. Sam styl ubierania wydaje mi się ciekawy, za to ideologia i podejście do życia, jakie reprezentują - dość żałosne. Ale jak ktoś lubi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każdy jest żałosny ... To tez są ludzie. Za to co niektórzy z was mogą być ograniczeni :). Mam koleżankę, która twierdzi, że jest emo i to bardzo fascynująca osoba. To, że ktoś jest emo nie świadczy tylko ubiór a przede wszystkim ich zachowanie. Ci ludzie po prostu wszystko głęboko przeżywają a wizerunkiem raczej skłaniają do tego by dać im spokój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś byłam zafascynowana tą subkulturą. Miałam podobne poglądy i styl ubierania no i w ogóle.  Ale zmieniłam się i mi przeszło. :) 

Teraz już nie widać tych wszystkich emo na ulicach, ale nadal odbywają się jakieś zloty, tak słyszałam. Czyli całkiem nie wyginęli. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem, hype przeminął ale ruch nadal istnieje.

Dla mnie jest to zbieranina ludzi którzy nie potrafią sobie poradzić z życiem (lub nie chcą?), szukających akceptacji i pomocy. Pomocy jednak nie znajdą gdyż wszyscy w niej mają tak samo beznadziejne spojrzenie na świat. Kiszą się jak kapusta w beczce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moda na emo w Polsce już chyba minęła. coraz mniej widzę. a może to teren gimbazy a z nią kontaktu nie mam więc może dlatego tego nie dostrzegam.  emo jest żałosne bo rzadko który dzieciak ma naprawdę powody do depresyjnych czy podobnych zachowań i tendencji, a mimo to taplają się w swoim cierpieniu i żałości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz