Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przyznaje się bez bicia że jeszcze jej nigdy nie jadłem i nie wiem czy lubię. Ale zapewne przyjdzie i na to czas aby spróbować i wtedy powiem czy mi smakuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lasagne miażdży umysły i kubki smakowe! :D Najlepsza jest domowa, po prostu niebo. Z kupnych, lubię tą z Biedronki, acz koniecznie tą mięsną, a nie serową. Serowa jest bezsmakowa jak dla mnie. W restauracji kupiłem tylko raz, i chyba nigdy więcej się mimo wszystko nie skuszę, bo dostałem kawałki pływających makaronów w sosie pomidorowym z mięsem mielonym, a nie lasagne. I uprzedzenie chyba zostanie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam. Nie dość, że proste danie to i bardzo sycące. Nie jestem zwolenniczką kupnych lasagne, zdecydowanie wolę sama zrobić w domu. Zazwyczaj robię makaron domowy, bo kupny jest dosyć drogi. ._. Podsmażam na patelni cebulkę lub czosnek, dodaję mięso, następnie pomidory lub koncentrat pomidorowy. Na koniec przyprawiam. Potem warstwami układam na przemian płaty makaronu i mięso. Robię także sos beszamelowy, który dodaję między warstwami i polewam na starty na wierzchu ser. Pychota. (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz