Sklep internetowy - jak zacząć?
7 7

11 postów w tym temacie

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda tworzenie sklepu internetowego od zera. Jakie warunki prawne trzeba spełniać żeby takowy założyć, czy muszę sam wszystko zorganizować, czy istnieją firmy które mogą sprawy techniczne załatwić za mnie? Mam nadzieję że ktoś obeznany z tematem da radę mi pomóc :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałem, że najgrubszą rybą jest serwis shoper.pl ale nie znam nikogo zaufanego co by skorzystał z tej usługi, żeby jakkolwiek ten serwis zrecenzować, więc nie wiem, ale to tak czy owak jest mały problem. Jak masz pomysł i trochę gotówki na rozkręcenie no i oczywiście masz dryg do interesów to nie będzie kłopotu [;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaraj się o odpowiednie dotacje na założenie firmy lub kredyt. Zdajesz sobie za pewne sprawę, że będzie ciężko się "wybić" sposród ogromnej konkurencji, dlatego musisz zadbać o odpowiednią reklamę. Niezbędne będzie stworzenie odpowiedniego logo dla firmy. Musisz być charakterystyczny. Zadbaj o szczegóły bo one w brew pozorom są najważniejsze ;) Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początek wystarczy allegro + domena i jakaś prosta strona internetowa, z kontaktem itp. Niech ludzie mają już jakieś pojęcie o marce.

Później można skorzystać z Magento, PrestaShop, Istore czy też jeśli ma się trochę kasy to ogarnąć autorski skrypt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można przed rozpoczęciem biznesu skorzystać z usług doradcy biznesowego, który pomoże znaleźć inwestora, dzięki temu będzie łatwiej. Zwróć się z taką prośbą do BestCapital.pl oni na pewno będą w stanie w początkowej fazie Ci coś doradzić. W końcu zakładanie własnej firmy to nie zabawa, a nie każdy musi być zarówno dobry w tym co robi i także w byciu biznesmenem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
7 7