Skocz do zawartości

Recommended Posts

Żadnego i szczerze mówiąc prowadzenie czegoś takiego.. opisywanie nie wiem swojego życia np. jest co najmniej chore... Ale oczywiście jak kto woli.. :) nie mówię też, że każdy blog jest poświęcony opisowi swojemu życiu, ale takie... bynajmniej dla mnie są śmieszne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy nie miałam założonego bloga. Pamiętnik owszem, pisałam, ale ostatecznie i tak wylądował w ognisku :P nie czuję potrzeby wywnętrzniania się przed tysiącami ludzi... Czułabym się, nie wiem... psychicznie naga? No i ten fakt, że wśród internautów mogą znaleźć się moi znajomi... Nie, nie, NIE! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś prowadziłam bloga z moimi wierszami oraz blog z opowiadaniem, ale je usunęłam. Nie mam niestety na to czasu i chęci raczej też już nie. Co jakiś czas przeglądam jakieś blogi z opowiadaniami oraz z grafiką komputerową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy nie miałam bloga i zakładać go nie zamierzam, wolę pozostać enigmatyczną i nie dzielić się swoim życiem z tysiącami ludzi. Ale owszem, zdarza mi się czasem do jakiegoś zerknąć, gdy zachęci mnie do tego miniaturka i opis na stronie głównej onetu. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bloga zaczynałam pisać 6437654765 razy i kończyło się na maksymalnie 3 notkach. Zapominałam haseł, albo w ogóle o tym, że kiedykolwiek zakładałam bloga. :D

Miałam kiedyś przez 4 lata, ale go usunęłam ;/

teraz mam na tumblr. Zobaczymy jak długo. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.