Skocz do zawartości
Obcy

Dałbyś(aś) rade pokochać siebie?

Recommended Posts

wizualnie zwróciłabym uwagę, bo sama ubieram się, czeszę, maluję tak jak mi się to podoba.

za to charakter? hm, sama nie wiem. jestem dość trudnym człowiekiem, chociaż chodzę na kompromisy i tak dalej.

ciężko stwierdzić, bardzo ciężko.

a poza tym...

2 takie same charaktery? Nie, to nie wypali

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama nie wiem. Jeżeli byłabym w stanie znieść własne niezdecydowanie, niewielki romantyzm i utrzymywanie dystansu w stosunku do drugiej osoby to pewnie tak.

Jeżeli chodzi o wygląd to na pewno zwróciłabym na siebie uwagę, bo podobam się sobie, ale bez zbędnego narcyzmu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, byłoby ciężko. Mam trudny charakter i dziwię się, że mój mąż ma do mnie jakieś ogródkowe podejście. Potrafi mną potrząsnąć i ogarnąć jak za mocno mi się tam kotłuje. Mam dobre serce i dbam o rodzinę. Więcej na oddaję niż dostanę. Ale z drugiej strony w związku jestem zazdrośnicą, która "za dużo myśli na głos" mój mąż przywykł że czasem muszę nadużyć tragizmu i popłakać w lustro żeby mi przeszło i było dobrze. Wyolbrzymić trochę, pogadać pod nosem bez sensu. Jestem czuła na takie cechy, irytują mnie i nie wiem czy miałabym tyle cierpliwości co mój K. 

Zauważam swoje wady i staram się ich powoli pozbywać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pokochac? Jakos dziwnie to brzmi ;D

Ja tam siebie lubie taką jaką jestem ale kochac siebie nie kocham haha trzymam sie powiedzonka """"Nie kochaj siebie samego , znajdźże coś godniejszego""""""" I przelewam to kochanie na połowka swego :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, że tak... Mam cudowny charakter, a moją najlepszą cechą jest "skromność" ;3 Nie no świruję, ale uważam, że nie jestem taka zła jak faceci się mną interesują jeszcze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz