Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tworzysz jeszcze?

Nie potrafię się dobrze skupić. Poprzednie nie są takie jak chciałam ale fakt mam dwa rozpoczęte obrazy w domu i nie mam do nich podejścia.

W tej chwili ćwiczę pianinio, widocznie muszę zrobić sobie przerwę z malowaniem.

ale chyba tez pokusze sie o eksperymentowanie farbami.

Jak dla mnie farby to bardzo dobry pomysł, chętnie zobaczyłabym jakieś Twoje prace, załóż swój temat chociażby ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetnie wykorzystana tekstura farby, nadaje dużo realizmu :)

Jak nauczyłaś się malować takie cudeńka?

Kobieta w ciąży siedząc w domu strasznie musi się nudzić :D

@topic

Wow wow to już wiem do kogo się zgłoszę ze specjalnym zamówieniem po dekorację na ścianie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak nauczyłaś się malować takie cudeńka?

Nie mam pojęcia na jakim etapie "umiem" bo ciągle uważam, że daleko mi do tego co chciałabym potrafić. Po prostu rysowałam od dziecka, lubiłam kolorować, później szkicować i tak dalej... :)

Po prostu biorę pędzle siadam wygodnie i jakoś idzie :)

Ale dziękuję, to bardzo miłe słowa i jeszcze bardziej mobilizujące! ;)

Kobieta w ciąży siedząc w domu strasznie musi się nudzić

Mąż kopnął mnie w tyłek i zdecydowałam wyciągnąć wszystkie zakurzone i rozpoczęte rok temu obrazy, swoją drogą syn też kopał kopał i wykopał :D

zamówieniem po dekorację na ścianie

Mam tendencje do zaczynania i nie kończenia jesteś pewien? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Też miewam takie okresy, kiedy powracam do niegdyś niedokończonych rzeczy aby zaraz znów o nich zapomnieć na kilka miesięcy

Czyli to nie tylko kobiety w ciąży tak mają. Ja tak mam szczególnie z książkami i obrazami ;)

Słyszałeś Koleszko! : P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem odnoszę wrażenie że to przez nadmiar zainteresowań i raczej nie ma tu mowy o lenistwie. Po prostu nie ma na to wszystko czasu i trudno się skupić. Poza tym niektóre zajęcia są sezonowe - odkrywanie okolicy i robienie zdjęć kojarzy mi się z latem, zaś modelarstwa i książek bardziej czepiam się długimi zimowymi wieczorami.

Z książkami też tak mam, bywają i takie które dokończyłem dopiero za trzecim podejściem :D

/offtop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
robienie zdjęć

Kiedyś chciałam tego spróbować ale nie szło mi i na zapale się skończyło. 

Uwielbiam zimowe scenerie. Oglądałam kiedyś Twoje zdjęcia, bardzo mi się podobały, mógłbyś kiedyś zrobić jakieś jedno małe w zimie, skoro wychodzą tak rewelacyjne w cieplejszej porze w zimowej muszą być równie dobre ;)

Po prostu nie ma na to wszystko czasu i trudno się skupić

Wiem o czym mówisz. Gdy zabieram się za malowanie nie w porę zazwyczaj z przymusu - nie wychodzi mi a takie coś tylko odrzuca mnie na miesiące - ja ostatnim razem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz