Aktywność Fizyczna
14 14

20 postów w tym temacie

W jakim stopniu jesteście aktywni fizycznie? Ile razy tygodniowo ćwiczycie i po ile godzin/minut dniowo? Co najczęściej ćwiczycie, na jakich maszynach? Ogólnie jak wygląda Wasz trening? Albo czy tylko spacerujecie sobie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy od dnia, od tego jak się czuje. Wiadomo, mając 'te dni' nie jestem w stanie ćwiczyć. Kocham gimnastykę i codziennie się rozciagam, dodatkowo robię brzuszki, ale co do tego drugiego ostatnio rzadziej. Rozleniwiłam się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mając dwoje rodziców wuefistów, nienawidziłam aktywność fizyczną do pewnego wieku. Teraz mogłabym całymi dniami grać w koszykówkę albo jeździć na rolkach. Codziennie wieczorem robię też ćwiczenia, żeby poprawić wygląd mojego ciała. Zimą się zawszę rozleniwiam, a latem lubię aktywnie spędzać czas :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ćwicze sobie minumum raz w tygodniu i chodzę na basen. Czasami np. jeżdżę na rowerze, spaceruje itp. Przez jakiś czas ćwiczyłam codziennie 6 weidera, ale jakoś potem nie miałam czasu ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jakieś 7miesięcy temu jeździłam dużo na rowerze, trochę biegałam, dużo spacerowałam, ćwiczyłam brzuszek:) nie miałam jakiegoś określonego grafiku, ale co najmniej raz w tygodniu jakieś ćwiczenia miały u mnie miejsce. No a od jakiegoś czasu <do odwołania> pozostałam przy spacerach:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój cały dzień składa się z biegania i spacerowania w sumie :D po całym dniu nie czuję nóg i nie w głowie mi inne wysiłki fizyczne.. no może oprócz jednego XP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prowadzę dość aktywny tryb życia, ale nie jestem systematyczna. Uwielbiam yogę i to jedyna aktywność, którą uprawiam dość regularnie. Czasem jak mnie najdzie to biegam. Latem lubię pochodzić po górach (z przerwą na kawę i papierosa co pół godziny, więc jakoś specjalnie spektakularne to nie jest).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy nie lubiłam ćwiczyć, ale teraz zaczynam żyć coraz aktywniej. Zapisałam się na fitness, jogę, ćwiczenia BPU, ćwicze też czasami w domu, a w przyszłości chcę zacząć cośtamsobie biegać, chciaż zdaję sobie sprawę z tego, jak to będzie wyglądało, hahaha. :D Rower mi ukradli, więc muszę sobie na wiosnę załatwić. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie wszystko zależy od dnia, jeśli jestem pełen sił to idę sobie pobiegać, pograć w piłkę nożną, jak mam 'braki' w siłach to po prostu sobie spaceruję po okolicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem za mało aktywna fizycznie i chciałabym to zmienić. ostatnio ćwiczę raz (do trzech razy dziennie).

ale myślę, że na wiosnę zapiszę się już na ćwiczenia i będę raz dziennie chodzić do Pure.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem bardzo aktywny fizycznie, nie od zawsze tak było, czego żałuje...

Codziennie rano robię serie różnych pompek i serie podciągnięć. Potem czyli w wolnym czasie przebiegam około  5km na przełaj po lesie - uwielbiam w czasie biegania omijać przeszkody, przeskakiwać itd. A wieczorem jak mi się chce to ćwiczę na hantlach i ciężarkach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie codziennie 30 minut ćwiczeń rano lub południe w zależności o której wstanę, rower zależnie od pogody ale już niedługo wg. nie będę mógł na nim jeździć oraz 30 minut ćwiczeń wieczorem w warunkach domowych. Może zamiast roweru będę biegał ale to jeszcze zobaczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem okres 2 miesięcznej przerwy, przed przerwą cięgiem przez 2 lata 4 - 5 razy w tygodniu chodziłem na siłownię, biegałem i trenowałem trochę boksu. Dzisiaj minął okres przerwy, zacząłem treningi, nawet biegałem też coś. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biegam co drugi dzień, staram się robić przynajmniej 2 km + robię ćwiczenia na brzuch. W dni, w które nie biegam ćwiczę z Mel B. Zwyklę robię zestawy na nogi, pośladki, ramiona i brzuch.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Staram się regularnie, codziennie "coś ze sobą zrobić" - raz w tygodniu mam aqua aerobik, zwykły aerobik, poza tym biegam, jeżdżę na rolkach, odpalam Chodakowską albo Mel B i ćwiczę... Generalnie rzecz biorąc ostro wzięłam się za siebie. I widzę efekty. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mam więcej czasu to idę pobiegać, skoczę na basen czy rower. Jak z tym czasem jest gorzej to chociaż przed snem porobię jakieś pompki czy przysiady, żeby codziennie się poruszać. Niestety mam "siedzącą" pracę przed komputerem i muszę dbać o to, żeby mój organizm nie dostawał batów od nic nierobienia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzę 3 razy w tygodniu na siłownię. Upatrzyłam sobie takie zajęcia jak Body Combat. Mega fajna sprawa. Chodzę do Artis Club na Wilanowie w Wawie. Bardzo fajne miejsce i profesjonalne. Wizyty tam stały się moim stałym hobby, to niezwykle przyjazny klub ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
14 14