Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Tatuaże

Recommended Posts

Tylko tatuaz który coś znaczy, w moim przypadku, w przyszłym miesiącu na ciele wyląduje tatuaz z cytatem "He who makes a beast of himself, gets rid of pain of being a man" (Ten który staje sie potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem). Wiele tatuaży jest robionych dla "picu", te wszystkie tribale na ramieniach i kwiatuszki. Sztuka sztuka, ale róbmy to też z sensem, a nie dla zapaćkania ciała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małe jak najbardziej.

Sama chciałam sobie zrobić 'Semper Fidelis' na nadgarstku.. a potem okazało się, że co druga osoba ma w tym miejscu odpuściłam.

Zresztą jestem za młoda na taką decyzję.. zobaczymy czy mi się znudzi za dwa lata. Jak nie - jakiś mały sobie zafunduje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tatuaż za uchem to trochę lipa, znajoma posiada i ciągle musi go poprawiać, bo się ''ściera'' ^^

no co Ty... chciałam na kości biodrowej, to mnie straszą, że w ciąży się zepsuje. na karku mi się też podoba. w sumie jestem zdecydowana na wzór.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam, ale nie ejstem jakaś specjalnie happy, że go zrobiłam. głupi bunt i tyle- ale nie żałuję. od tego czasu rodzice zaczęli mnie traktować jak, może nie dorosłą, ale jako osobe z która można poważniej porozmawiać.

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wreszcie wybrałam wzór, miejsce i studio.

czekam na załatwienie jednej sprawy i idę się dziarać.

mam strasznie dużo pomysłów na wzory i miejsca, boję się, że to uzależni i będę chciała więcej i więcej.

XD

tak miałam z kolczykami właśnie.

ale zaryzykuję :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wreszcie wybrałam wzór, miejsce i studio.

czekam na załatwienie jednej sprawy i idę się dziarać.

mam strasznie dużo pomysłów na wzory i miejsca, boję się, że to uzależni i będę chciała więcej i więcej.

xD

tak miałam z kolczykami właśnie.

ale zaryzykuję :D

O zdradzisz co to za wzór?

Kiedys tez mialam w planach. Na rece chcialabym cos subtelnego, motyw jaskolki za mną chodzi :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam tatuaże i chętnie będę kontynuował robienie ich, brakuje mi sporo pół ręki i plecy puste.

Faktycznie, że jak się bardzo chce to ból jest znikomy. Jest tylko różnica między każdym indywidualnym człowiekiem i bla bla....znana kwestia osobom które się tatuażami trochę interesowały.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja  miałam kiedyś fazę na tatutaż na palcu wskazujący : shh.... po spytaniu w studio usłyszałam że nie polecają więc zrezygnowałam:)

znajoma ma na palcu LOVE, żałuje, że zrobiła.

w sumie poza twarzą najbardziej widoczne miejsce...

a te skrzydła na plecach to przesada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz