Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Tatuaże

Recommended Posts

Od dawien dawna choruję na rękaw. Myślę, że zacznę zbierać kasę na coś profesjonalnego, bo jak coś ma być na całe życie to warto włożyć w to kilka patyków.

rekaw-i-na-klacie.png

Zanim uzbieram kasę to i zdążę nad rzeźbą ciała popracować :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w pożądnym salonie nie zrobią tatuażu na palcu- to dość 'trudne' miejse i tatuaż może się rozlać.

ja mam przy kości od miednicy- ciąża? leje na to, najwyżej poprawię jeśli mi się zdeformuje. w sumie mam 3. czwarty chcę sobie zrobić na urodziny czyli za miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w sensie, Ty je robiłeś? czy robiłeś/łaś u siebie?

Raczej on robił komuś. Ktoś z tak chudymi nóżkami nie może mieć tak wielkiego bica. Co prawda jest to do wykonania, ale każdy szanujący się koks wychodzi z założenia, że to asymetryczne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Raczej on robił komuś.

powiem tak: zastanawiam się właśnie czy kogoś dziarał i to zdjęcia z jego galerii, czy podglądowo wstawił przykładowe tatuaże, które posiada. pewnie odpowiedzi się i tak nie doczekam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łapacze snów są trochę za bardzo oklepane. Te jakieśtam mazidełka na ramieniu też raczej nic specjalnego. A na ręce w ogóle dziwnie. d*py nie urywają te twoje zdjęcia, jest wiele ładniejszych przykładów ciekawych tatuaży.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łapacze snów są akurat za***iste. sama bym mogła mieć, nawet planowałam. ale na razie ten pomysł odraczam, bo w sumie jedyne miejsce jakie mi na niego zostanie to druga noga albo żebra... a nie wiem czy chcę mieć aż taki przesyt w tym odcinku ciała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tribali też jest o cholery, a ile biomechaniki (; tego wszystkiego jest pełno, jest też masa tandety (przynajmniej w moich kryteriach). ale w przypadku łapacza miałabym to w du***, bo dla mnie to coś więcej niż ładnie wyglądająca dziara.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz