Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Poczta email

Recommended Posts

Skwierzyńską , z serwisu MatFOX.pl i z paru innych portali .

Nie toleruję darmowych skrzynek , są poprostu słabe i jest na nich więcej kont niż powinno , dlatego uznaje tylko te na prywatnych serwerach (nie hostingach)

Z darmowych dobry jest o2.pl i yahoo.com

Poczta wp.pl i onet.pl to już dno , często na te skrzynki wiadomości nie przychodzą lub przychodzą w dużych odstępach czasowych. Poczta onetu w przeglądarce to już totalne dno przez te udziwnianie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

Dwa na gmail'u i jeden na wp. Tego na Wirtualnej Polsce nie używam od czasu przesiadki na googlową pocztę, czyli około rok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałam kiedyś pocztę na WP ale szybko z niej zrezygnowałam.

Teraz chwalę sobie yahoo.

rozszerzam temat tego :

Możecie dodać jaka jest Waszym zdaniem najgorsza poczta ?

jak ktoś ma jakieś doświadczenia negatywne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam konta pocztowe na wp.pl (używam go najczęściej), hotmail.com i yahoo.com (prawie z nich nie korzystam). Lubię wp.pl mimo spamu, który mi przysyłają. Na yahoo i hotmailu utworzyłam sobie nowe konta i będę uważać, żeby się nie zaspamowały. (Zainstalowałam sobie kiedyś pełną wersję pewnego programu i nie odznaczyłam opcji, że chcę dostawać infromacje o promocjach, aktualizacjach, itp. i zaspamili mi dwa konta. :( )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odkąd dostałam parę ładnych lat temu zaproszenie [bo wtedy jeszcze tak można było się tam dostać] na gmail.com od kuzyna, to do tej pory używam tego serwisu pocztowego. Mam na nim kilka kont i chyba najlepiej filtruje pocztę normalną od spamu. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu innych serwisów pocztowych, na gmail dochodzą WSZYSTKIE maile. Oprócz tego mam kilka kont na onecie, ale to jedynie do blogów głównie używane są. Za to spam od nich lecie jak woda wodospadzie Niagara -.-"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Sasson

poczta.onet.pl nie polecam , strasznie długo się czeka a połowy listów w ogóle nie dostaje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz