Czyjś wzrok na Tobie...
8 8

32 postów w tym temacie

Człowiek posiada możliwość komunikowania się z innymi za pomocą myśli, oraz zbiorowego myślenia. Mamy jednak za mało rozwinięte mózgi, aby czynić to świadomie. Ile razy zdarzyło Ci się "czuć na sobie" wzrok kogoś, kto siedzi za Twoimi plecami..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miałam spódniczkę, to po prostu czułam wzrok chłopaków ze szkoły :P

Pozazdrościć tylko :*

Ile razy zdarzyło Ci się "czuć na sobie" wzrok kogoś, kto siedzi za Twoimi plecami..?

Tysiąc razy. Czasami miłe uczucie, czasami nie. Nie lubię czuc na sobie wzroku nauczycieli - a to wyczuwam najczęsciej :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja przyjaciółka założyła dziś do szkoły bluzeczkę z dekoltem .

Nauczyciel jak tylko przyszedł zobaczyć czy Ona poprawnie liczy, to przy okazji, zamiast patrzeć się w zeszyt, to jej w dekolt . A mi na nogi bo miałam spódniczkę.

Co za nauczyciel !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nauczyciel jak tylko przyszedł zobaczyć czy Ona poprawnie liczy, to przy okazji, zamiast patrzeć się w zeszyt, to jej w dekolt . A mi na nogi bo miałam spódniczkę.

I to sie nazywa edukacja... Niestety... Nie cierpie takich typków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie raz czułam taki wzrok. Ogółem nie lubię tego.

Chociaż czasami patrzy się ktoś kto chciałabym ,aby sie na mnie patrzył (chodzi o chłopaka) tylko to mnie krępuję :shy:

A nauczycieli wzrok to szkoda gadać. :hihi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co za nauczyciel !

Nie, nie co za nauczyciel. Jeszcze niedawno odesłaliby Was do domu, żebyście się przebrały. Akurat, zakładając bluzkę z dekoltem czy spódnicę, musicie liczyć się z tym, że będą patrzeć. Nawet nauczyciele -w końcu to też mężczyzna. Skoro pokazujecie, to niby czemu ma nie patrzeć, skoro tylko patrzy, a nie dotyka? Same to determinujecie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tak miałem i to sie sprawdziło bo sledziła mnie pewna osoba

i pozniej sie o tym dowiedziałem i sie czułem dziwnie tak jak by ktos szedł za mna sledził mnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ogóle nie zwracam uwagi na to, czy ktoś na mnie patrzy. Zresztą nie jestem atrakcyjna, więc ludzie nie oglądają się za mną na ulicy. :lol-sweat: No i nie ubieram się wyzywająco, jestem szarą myszką. :lol-sweat:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często czuje czyjś wzrok na sobie, ale ja mam takie jazdy :D

Najem się słodkiego a potem lewituje...słyszę głosy, i czuje obecność innych.

Ale to tylko moja chora fantazja. Wątpię abym był aż tak ciekawy, aby jakiś duch/zjawa etc.stało i się na mnie patrzyło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często tak mam. Czasami się zastanawiam, czy to naprawdę przeczucie, czy w większości zwykłe złudzenie, które powstało w mojej chorej wyobraźni. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mnie się gapią a ja to zazwyczaj olewam :D aczkolwiek są takie sytuacje gdy ... :> osoba, która gapi się na mnie również przyciąga moją uwagę. Istnieją tez aspekty krepujące i to juz mnie raczej wnerwia acz staram się tego nie okazywać bom człowiek zbyt impulsywny :>.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często mam takie uczucie. W takiej chwili czuję się niezręcznie.

Czasami spojrzę i rzeczywiście tak jest, a czasami to zwykłe złudzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdarza mi się, że "czuję" czyjś wzrok na sobie - jeśli jest to osoba za którą nie przepadam, to niezręcznie czuję się, kiedy moje spojrzenie "spotyka się" z czyimś spojrzeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
8 8