Skocz do zawartości
Disorder

Justin Bieber

Recommended Posts

Kilka miesięcy temu na plaży z koleżankami tańczyłyśmy do jakiegoś jego kawałka (dla zabawy i po %...) i na tym kończy się moja znajomość tematu... Ale generalnie w ogóle nie słucham muzyki po angielsku, więc generalnie omijam wszelkie gwiazdy wylansowane przez wielkie juesej :) Z wyjątkiem Shakiry, bo cholernie mnie ta kobieta kręci (w wersji hiszpańskiej).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie slucham...

Nie uwazam tego co tam sb tworzy za muzyke...Ale jak komus sie podoba i ma podniete na jego widok, to spoko...w koncu kazdy ma swoje skrzywienia ;J

Na szczescie jego jakze razący blask blednie ...a to dobry omen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchanie Biebera jest krzywdzące intelektualnie, ale jeżeli ktoś jest amebą to nie da się go w zasadzie bardziej skrzywdzić. Cieszy mnie jednak niezmiernie fakt, że bum na tego "niemutowanego" chłystka powoli opada. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"bum" mija, bo robi gówno, nie muzykę niestety. ale co się dziwić - zapotrzebowanie na takie popowe pioseneczki zawsze był i pewnie będzie.

chłopak ma bardzo dobry głos i technicznie jest świetny. według mnie oczywiście.

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Równie dobrze można tu podstawić każdego innego wokalistę/wokalistkę, zgodnie z upodobaniami

Musisz jednak wziąć poprawkę na to, że każdy inny wokalista trzyma jakoś poziom i fason.

Pozwolę sobie jednak zabrnąć nieco dalej, jakie są twoje typy zgodnie z upodobaniami?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Musisz jednak wziąć poprawkę na to, że każdy inny wokalista trzyma jakoś poziom i fason.

Nie każdy ale wielu. Choć po gwiazdkach z USA które robią typową komercję ciężko się spodziewać czegoś trzymającego poziom. Niestety nawet Shakira się ostatnio trochę "szmaci", posłuchajcie sobie jej pierwszych płyt - zupełnie inny styl, inne emocje. A teraz trochę za dużo "oh tra la la, babe" i dyskotekowych rytmów...  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każdy ale wielu. Choć po gwiazdkach z USA które robią typową komercję ciężko się spodziewać czegoś trzymającego poziom. Niestety nawet Shakira się ostatnio trochę "szmaci", posłuchajcie sobie jej pierwszych płyt - zupełnie inny styl, inne emocje. A teraz trochę za dużo "oh tra la la, babe" i dyskotekowych rytmów...  

No faktycznie, szmaci się niesamowicie xD Bo co? Bo robi coś innego niż na pierwszej płycie? Kobieta jest od tylu lat na scenie, że sami słuchacze dostaliby szału słuchając w kółko tego samego :P

edit: sorry, że post pod postem, nie umiem przerzucić xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Złego nie,

Ja właśnie dostrzegam tutaj  coś złego, swoisty lament piekieł. Jak pisałem wcześniej jego muzyka jest destrukcyjna intelektualnie, mówi się, ze w przypadku gdy bóg człowiek chce ukarać to odbiera mu rozum. Sądzę, że Bieber jest pionkiem Illuminati, dla którym wygodnym jest aby ludzie byli pozbawienie samodzielnego myślenia, a co więcej - inteligencji! Zamach wymierzony w imię boga przez masonerię. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No faktycznie, szmaci się niesamowicie Bo co? Bo robi coś innego niż na pierwszej płycie? Kobieta jest od tylu lat na scenie, że sami słuchacze dostaliby szału słuchając w kółko tego samego   edit: sorry, że post pod postem, nie umiem przerzucić

Dlatego dałam w cudzysłów ;) Ale akurat niezaprzeczalnym faktem jest to, że jej ostatnie kawałki trochę straciły na jakości. Teksty są krótsze, mniej w nich emocji niż na jej pierwszych krążkach, gdzie można dostać gęsiej skóry słuchając, więcej dyskotekowych rytmów do tańczenia. Nadal jej słucham i uwielbiam ale prawdę mówiąc żal mi trochę, że zmieniła styl na bardziej komercyjny. Teraz słucha się jej dlatego, ze rytm jest wciągający a nie dla samej jakości jej twórczości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz