Skocz do zawartości

Telefon stacjonarny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 Zafascynowana.

Zafascynowana.

    Użytkownik

  • Redaktor
  • 284 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:22

Jeszcze jak mieszkałam w bloku to telefon stacjonarny został u mnie w domu zlikwidowany. Dalsze posiadanie go mijało się z celem - każdy miał swoją komórkę, nikt z niego nie korzystał, a rachunki przychodziły całkiem spore ;)

#42 Guśka

Guśka

    Użytkownik

  • Moderator
  • 417 postów
  • Skąd:Lubelskie

Napisano 13 kwiecień 2012 - 23:15

Nie mam już od ohoho czasu telefonu domowego. Długa historia z tym i nie na forum.

"I change shapes just to hide in this place but I'm still an animal " ~ M.S.


#43 Allyna

Allyna

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 247 postów
  • Skąd:Małopolska

Napisano 13 kwiecień 2012 - 23:23

Mam, ale właściwie nie wiem po co on jest, bo rzadko używam, jak z resztą pozostała część mojej rodziny.
Dołączona grafika
„Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.” - Albert Einstein

#44 Jacqueline

Jacqueline

    True blue

  • Redaktor
  • 805 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 11:20

Kilka ładnych lat temu zlikwydowaliśmy. Każdy z domowników ma komórki, często nie ma nikogo w mieszkaniu, więc domowy okazał się zbędny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych