Skocz do zawartości
Aysha

Po co wchodzisz na Andriskos?

Recommended Posts

korzystajac z forum mozna nauczyc sie wielu rzeczy, chociazby tego jak formulowac swoje mysli, jak prowadzic sensowna dyskusje, jak analizowac i konstruowac argumenty, mozna tez zdobyc duzo wiedzy, poznac mnostwo pogladow, dowiedziec sie jak ten sam temat widza totalnie rozni ludzie i tym sposobem spojrzec na niektore rzeczy z zupelnie innej perspektywy - i to sa powody dla ktorych siedze na Andriskosie : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby banować niewiernych! :D Aaaalbo zbyt wiernych xD

Jestem niewierzącym-praktykującym. Dla mnie bóg, to bzdurny wymysł wystraszonych ludzi. A ci co propagują jego istnienie, to jeszcze bardziej wystraszeni albo cwaniacy czerpiący z tego procederu zysk........czekam abyś mnie zbanował!!!.   Odwagi nic ci za to nie zrobię.....ostatnio zrobiłem przerwę "lalczarską".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Choć ostatnio wchodzę tu naprawdę rzadko, to kiedy już jednak mam chwilę, zaglądam, żeby sprawdzić co się dzieje, czy forum żyje, ba czasem nawet coś napiszę :D

No i przede wszystkim to nadal pewna, może i nieduża ale jednak nadal część mnie. Masa wspomnień, poświęconego czasu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z sentymentu. Niedawno udało mi się odzyskać hasła do kilku starych kont mailowych i dzięki temu znów mogę odkrywać na nowo dawno zapomniane krainy :) Ciekawie się czyta swoje wypowiedzi sprzed 4 lat. Szmat czasu... Jedyne, czego mi żal, to to, że zniknęło kilkoro znajomych z tamtego okresu :<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz