Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uwielbiam balsamy do ust i do nawilzania tej firmy. Dla mojej suchej skóry są idealne. Miałam też ostatnio szansę, by wypróbować żel do kąpieli i również byłam zadowolona, to chyba kolejny mój ulubiony produkt tej firmy:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zadowolona z NIVEA  VISAGE serii Pure Effect Wash Off żel do mycia twarzy.

Jest to jeden z nielicznych żeli nadający się do mojej przetłuszczającej się cery. Żelik ten dobrze oczyszcza skórę i matuje . Skóra jest odświeżona i nie błyszczy się aż tak szybko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzadko sięgam po produkty Nivea, aktualnie mam chyba tylko trzy wśród moich kosmetyków ;) Dwa z nich bardzo lubię i na pewno będę do nich wracać - klasyczny krem Nivea i balsam pod prysznic - wszędzie reklamowany, co mnie trochę odrzucało, ale skuszona promocyjną ceną w Niemczech postanowiłam wypróbować i jak najbardziej się sprawdził :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
z tego, co się orientuję, to one chyba zawierają strasznie dużo wody w sobie, mam rację?

Jak większość kosmetyków pielęgnacyjnych :D Patrz na skład, to co pierwsze w składzie, tego jest najwięcej :) Btw, skąd takie info? Zaciekawiłaś mnie tym stwierdzeniem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klasyczny krem nivea- jedyny krem, który toleruje moja skóra. pomadki do ust, żel do twarzy Nivea Visage Young Pure Effect Clean Deeper, balsamy mają też rewelacyjne. z innych rzeczy nie korzystam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiem.. ciężko jest mi powiedzieć co do firmy Nivea, mam piankę do golenia i jest bardzo dobra. Miałem też szampon czułem przyjemny chłód na skórze głowy.. ale łupież po nim również występował (zresztą jak po każdym szamponie). Mydła, z tego co pamiętam, zostawiały resztki mydlin na skórze, które się wałkowały... w sumie dawno to było ale.. było choć może coś się zmieniło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo lubiłam te firmę. W sumie nadal lubię i część produktów nadal używam (przykładowo najzwyklejszy krem Nivea jest stałym bywalcem na mojej półce). Niestety zniechęcili mnie do swoich balsamów, ponieważ zawierają one parabeny. Szkoda...Zwracam na to uwagę i dlatego musiałam z nich zrezygnować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz