Śmieci na chodnikach, ulicach
4 4

17 postów w tym temacie

no cóż, u mnie na chodnikach to nie ma tragedii, ale na poboczu obok chodnika to takie worki się walają. co jest najlepsze najczęściej śmiecą ludzie z miasta. jakby nie było kontenerów na odpady. (; w wakacje potrafią mi nawet pod bramą zostawić worek ze śmieci, w odwecie powinnam im zostawić worek na wycieraczce pod drzwiami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w wakacje potrafią mi nawet pod bramą zostawić worek ze śmieci,

Z tym problemu nie mam, mam tak agresywne psy, że nawet listonosz boi się wrzucać listy do skrzynki i daje je sąsiadce :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fajnie tworzysz tematy, nie ma co XD

mnie już nic nie zdziwi, jeśli chodzi o syf na ulicach, chodnikach.

Kraków jest brudny strasznie.

za to są w Polsce i czyste miasta, jak np. Wrocław czy Jasło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj śmieci to codzienny widok, niektóre miejsca są częściej sprzątane niż inne (niektóre w ogóle), ale ludzie śmiecą na potęgę. Dzielnice zajmowane przez mniejszości narodowe (lub większości?) to gwóźdź do trumny, widząc to wszystko przychodzi do głowy obraz indyjskich slumsów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nienajgorzej, w porównaniu z wieloma miejscami w UK. Neapol podobno wcale nie jest tak piękny i romantyczny jak większość myśli, pół miasta to slums, jedno z najgorszych miejsc we Włoszech.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy tam byłem trwał strajk śmieciarzy. Ulice zalegały stosy śmieci i pod kara mafii nie wolno było ich sprzątac.

poszukam jeszcze innego zdjęcia z ulicy Neapolu.

To akurat jest w dzielnicy portowej, a więc dojazdy na molo sa koniecze i smieci były usuwane.

Co do Neapolu - byłem krótko, ledwie przejazdem z portu na Capri i spowrotem , Zwiedziłem tylko kościół sw .Januarego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bez powodu na neapol we włoszech mówią śmieciarze :)

W kraśniku jednak trochę śmieci jest, ale to głównie kiepy leżą na chodnikach, ew. jakieś ptasie odchody. No chyba, że nie ma kosza w pobliżu to wtedy leży wszystko. Od kiepów przez butelki po jakieś pampersy (:O)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co świadczy tylko o kulturze ludzi.

niby pojemniki na odchody psie sa ale ...są  :)

trawa wszystko schowa.

Unikam takich miejsc , bo spacerując z wnuczka nie ustrzeżesz się przed wtapnięciem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o czystość na naszych ulicach,to jeszcze nam daleko do Zachodu - ale to wszystko zależy nie tylko od mieszkańców,ale i od tego jak dany burmistrz,wojewoda czy inny zasiadający na tym odpowiedzialnym stanowisku zarządza miastem. Czas mi kosz stoi przy koszu,a czasem przejdzie się całą długą ulicę i nie widzi ani jednego kosza, albo zniszczony,bądź nie opróżniony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
4 4