Skocz do zawartości
val

[+18] zołza

Recommended Posts

Wszyscy byli tacy napaleni na bloga forumowego i co? I usycha. mój jest od +18, może faktycznie nie zawiewa erotyką, ale wolę się zabezpieczyć(; także jeśliś nieletni to zamykaj ten wątek.

Albo będę wstawiać wpisy z mojego bloga, albo zmodyfikowane wpisy, albo zupełnie coś innego.

Jak zawsze wszystko zaczyna się po alkoholu. Jedna szklanka whisky otwiera mnie skutecznie na świat.

Jestem wygłodniała, totalnie niewyżyta. Nikomu nie życzę stanu w jakim jestem... wszystko kojarzy mi się z jednym i prowadzi do jednego. Moje napady 'głodu endorfiny' wyniszczają mnie od środka. Topienie, spalanie ich w używkach nic nie daje. Co lepsze nie palę już tydzień, jestem pełna podziwu dla siebie, dziwne że tyle wytrzymuję. Albo się zaleję dzisiaj, albo padnę ze zmęczenia, bo intelektualnie jestem dzisiaj wykończona.

Pasek, kabel, pończochy, wszystko mi jedno czym, po prostu zwiąż mi ręce i zrób ze mną co chcesz. Jestem przecież Twoja, posłuszna i chętna, zawsze i wszędzie. Możesz mnie gryźć i bić, będę krzyczeć... z rozkoszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zołza to nie facet. a to co pisze to może jest o mnie, może o moim drugi ja, może o kimś kim chciałabym być, może o kimś wymyślonym, może to tylko moja wyobraźnia... wszystko jest fikcją, ja również.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak naprawdę, to patrzę na swoje odbicie w lustrze tylko podczas malowania i gdy się ubieram. Nigdy nie wgłębiam się w temat i nie przyglądam się sobie zbyt dokładnie, nigdy nie patrzę sobie w oczy. Nie wiem co mnie wczoraj podkusiło. Nie chciałam tego u siebie zobaczyć, ale zobaczyłam. Śliczne piwne oczy, które pod światło przybierają kolor zieleni. Ładne usta i... i te oczy. Zobaczyłam w nich pustkę, zupełny brak emocji, zero radości, nic. Nawet mogłabym powiedzieć, że w tej pustce zobaczyłam całe moje zło.

Jeśli Nimfomanka jest o nimfomance, to nie wiem co przedstawia moje życie. Jestem bardziej pozbawiona uczuć niż ona, bardziej bezwzględna, ale nie pieprzę wszystkiego co się rusza. Zabawne, ale z tego ostatniego to się nawet cieszę.

Pieprzę od rzeczy, to z głodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem masochistką. Ból to dla mnie dawka przyjemność. Każdy tatuaż to ukojenie da mojego ducha, to ból, który daje mi rozkosz. Ale przy mojej świeżynce ostatnie 15minut to była już walka ze sobą. Jestem zdania, że ból jest w głowie, że to psychika.... ale to wszystko jest do czasu. Gdy człowiek dochodzi do granicy już nie jest w stanie tego psychicznie zagłuszyć, ból czuć w każdej części ciała, zaczyna promieniować. Nie chce mi się wtedy płakać lub wrzeszczeć, najchętniej bym komuś wtedy pr***ebała. Wytrwałam, mimo skrajnego wykończenia i bólu, którego nigdy nie zaznałam. Najzabawniejszy jest fakt, że w ciągu tych 15minut stwierdziłam, że to ostatni, że dość... to przez ból. Koniec, ubrałam się, wsiadłam do auta i co?  I oczywiście, że to nie koniec. Ten ból uzależnia, ten dźwięk maszynki i ten niesamowity talent tatuatora.

w marcu następny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tatuaże to chęć wyrażenia się niczym koszulka z ulubionym albo znanym artystą jednych kręci drugich nie, wg jednych to obciach wg innych odwaga męstwo i wiadomo propsy ziomków z osiedla.
Ale według mnie koszulke można zdjąć a tatuaż już ciężko, także uważam to za iście pojebaną glupotę, ale co kto lubi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jaki i gdzie? :)

jak się wygoi to pokażę. motyw z różami.

uważam to za iście pojebaną glupotę, ale co kto lubi.

bo nie można się tego pozbyć? dlatego to nie jest dla dzieciaków. jeśli masz 100% pewności wtedy idziesz i się dziarasz. z pierwszym jest najgorzej, a kolejne to jeszcze mniejsze rozterki. to naprawdę trzeba lubić. zresztą dlaczego nasze społeczeństwo jest właśnie takie: masz tatuaż jesteś debilem, i z dolnej sfery? nosz cholera kto wam daje prawo do oceny przez prymat tatuaży?

g jednych to obciach wg innych odwaga męstwo i wiadomo propsy ziomków z osiedla.

i Twój opis do mnie nie pasuje. ja, jeśli się nie rozbiorę to nie widać moich tatuaży. muszę być w bieliźnie lub wyciętej koszulce by coś zobaczyć. i mam w du*** propsy ziomków, zresztą nawet na osiedlu nie mieszkam. znajomi wiedzą, że jestem podziarana, ale to też nie wszyscy. nie robią oh ach, po prostu mówią, że spoko. chociaż... laski się tym bardziej jarają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dlatego to nie jest dla dzieciaków

:facepalm:  dzieciak ? naprawdę kuwa ? bo jak ktoś np. po 5 latach będzie chciał to usunąc to jest dzieciakiem - inteligentne.

masz tatuaż jesteś debilem, i z dolnej sfery? nosz cholera kto wam daje prawo do oceny przez prymat tatuaży?

Byle ten post nie był odpowiedzią na mój, bo nigdzie nie napisałem o kimś z tatuażem jako debil, tylko że jest to moim zdaniem takie i takie, ale jak chce to niech sobie nosi.

Ile masz tych tatuaży ? zobaczymy czy za 10 lat nie będzie się któregoś chciała pozbyć wtedy będziesz inaczej myśleć. :whistle:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bo jak ktoś np. po 5 latach będzie chciał to usunąc to jest dzieciakiem - inteligentne.

to nie wie z czym to się wiąże? chyba tyko idiota nie przemyśli dobrze takiej decyzji. ja mam już kilka dziar, żadnej nie żałuję i nie mam zamiaru ich usuwać, to cząstka mnie, mojej osoby, mojego życia.

jeśli ktoś pod wpływem chwili, emocji podejmuje takie długotrwałe decyzje to jest jego problem.

Ile masz tych tatuaży ?

dziarałam się już 4razy, z czego mój ostatni tatuaż przykrył mój pierwszy. więc w zasadzie mam 3, bo czwarty jest przykryty.

zobaczymy czy za 10 lat nie będzie się któregoś chciała pozbyć wtedy będziesz inaczej myśleć. :whistle:

liczy się tu i teraz. nie sądzę, że będę usuwać cokolwiek za 10lat, najwyżej powiększy mi się jeszcze bardziej kolekcja. dziaram się od jakiś 4at i jakoś nie myślę o tym, aby którykolwiek usuwać. to trzeba dobrze przemyśleć, a nie ponosić się emocjom. bo sorry, ale jakbym sobie imię mojego faceta wydziarała to owszem mogłabym żałować. jakieś dziary na rękach- tego też. imion 'przyjaciółek' też. ale nie robię takich rzeczy, więc nic mi się nie odwidzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to nie wie z czym to się wiąże? chyba tyko idiota nie przemyśli dobrze takiej decyzji. ja mam już kilka dziar, żadnej nie żałuję i nie mam zamiaru ich usuwać, to cząstka mnie, mojej osoby, mojego życia. jeśli ktoś pod wpływem chwili, emocji podejmuje takie długotrwałe decyzje to jest jego problem.

po latach nie można zmienić zdania ... nie gadaj rzeczy typu pod wpływem chwili, ktoś może coś długoletnio wielbić a potem może być odwrotnie.

liczy się tu i teraz. nie sądzę, że będę usuwać cokolwiek za 10lat, najwyżej powiększy mi się jeszcze bardziej kolekcja. dziaram się od jakiś 4at i jakoś nie myślę o tym, aby którykolwiek usuwać. to trzeba dobrze przemyśleć, a nie ponosić się emocjom. bo sorry, ale jakbym sobie imię mojego faceta wydziarała to owszem mogłabym żałować. jakieś dziary na rękach- tego też. imion 'przyjaciółek' też. ale nie robię takich rzeczy, więc nic mi się nie odwidzi.

Zatem co masz takiego, że jesteś w tym momencie nie na 99 tylko na 100 % przekonana, że nigdy nie usuniesz ? ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ktoś

ale ja mam to gdzieś, że KTOŚ będzie miał problem. jak ktoś zaczyna się dziarać to będzie się dziarał do końca życia, to wciąga i trudno przestać. JA staram się każdy tatuaż przemyśleć i nie działam pochopnie. robię to co lubię i nie zamierzam przestać. co będzie za kilkadziesiąt lat to czas pokaże, nie myślę teraz o tym.

Zatem co masz takiego, że jesteś w tym momencie nie na 99 tylko na 100 % przekonana, że nigdy nie usuniesz ? ;>

tatuaże, które uwielbiam i które oddają mnie. nie zrozumiesz tego, bo nie jesteś w tym środowisku (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz