Skocz do zawartości
Gość Anonymous

STEAM

Recommended Posts

Gość Anonymous

steam-logo.jpg

Steam jest to program, dzięki, któremu możemy pograć w gry sieciowe po wcześniejszym zakupieniu cd-keya.

Wielu osobom jak i mi służy także jako komunikator.

Zachęcam do pobierania, jeżeli ktoś by chciał mnie dodać do znajomych do mój nick konopa44.

Download

http://cdn.steampowered.com/download/SteamInstall.msi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

hym..teraz chyba częściej korzystam ze Steam'a niż gg ;)

mój nick : andrezi

jak coś zapraszać śmiało ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś nie przepadam za Steamem. Chyba wole zakupić sobie pudełkową wersję gry niż tylko ją ściągnąć. Przez steam nie jest chyba dużo taniej nie? a tak masz jeszcze dodatkowo ładne pudełko. Co do Steam jako komunikatora to nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Jednak wolę gg :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko ten steam'owski komunikator przeszkadza czasem podczas gry. Sam klucz do steam'a kosztuje 10-15 zl w tej chwili.

Ogolnie steam sie przydaje kiedy ktos spedza juz sporo czasu grajac. Podobno "serwery steamowe to wiekszy ogar" ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Dev
Tylko ten steam'owski komunikator przeszkadza czasem podczas gry.

Zawsze można zrobić się offline.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widzę że wiele osób myli tu steama z grą Counter Strike.

Steam to platforma z różnymi grami. Nie tylko CS'em ale również Dark messiahem, Call of Duty, Unreal, Half Life, Portal, Gta oraz wiele innych tytułów. I każdy Cd-key kosztuje inna cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tylko ten steam'owski komunikator przeszkadza czasem podczas gry. Sam klucz do steam'a kosztuje 10-15 zl w tej chwili.

Ogolnie steam sie przydaje kiedy ktos spedza juz sporo czasu grajac. Podobno "serwery steamowe to wiekszy ogar" ;P

Tutaj masz posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Dev
Po prostu ten user pisząc tego posta miał na myśli właśnie CSa, bo jednak to właśnie on jest najbardziej kojarzony ze Stimem.

Taka prawda, Counter-Strike to najpopularniejsza gra korzystająca z tej platformy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Program jak program , nie używam - choć przez chwile miałem nie powiem - całkiem znośny program.. ale jakoś przywiązałem się już do GG więc w tej funkcji raczej mało się sprawdził. Do grania oczywiście - dobrze by było jakby te cd-key`e były za darmochę..

To by była dopiero "petarda". :hihi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Steam to jedna z platform DRM. Ale jak wiemy DRM jest narzędziem dyskryminacji. 

Dyskryminacji w sposób perfidny. Osoby, które nie mogą mieć szybkiego internetu są wykluczone z możliwości grania. 

Nawet jeśli kupujemy grę w pudelku, to i tak trzeba dograć do niej łatki i pliki, bez których gra nie zadziała. 

Skąd to wiem? 

Sam przed rokiem miałem net o prędkości 0,06 Mb/s.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nawet jeśli kupujemy grę w pudelku, to i tak trzeba dograć do niej łatki i pliki, bez których gra nie zadziała. 

Skąd to wiem? 

Jakie łatki i pliki przy orginalnej grze? O czym Ty mówisz? W ogóle kupowałeś kiedyś orginalną grę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz