Gówno artysty
10 10

16 postów w tym temacie

Gówno artysty jest dziełem niejakiego Piera Manzoniego. Zapakował on swoje fekalia w 90 puszek sygnowanych etykietką "Artist's shit" (czyt. gówno artysty).

Jak wiadomo wzbudziło to wiele kontrowersji.

W wyniku wewnętrznego ciśnienia oraz korozji metalu, niektóre puszki po pewnym czasie zaczęły przeciekać, a nawet eksplodować.

Najciekawsze jest to, że artysta sprzedał je za cenę ich wagi w złocie (obecna ich wartość to ok. 120 000 zł).

480px-G%C3%B3wno_artysty.jpg

Co myślicie o takiej sztuce? Czy można uznać to za dzieło?

A może Piero powinien zostać uznany za szaleńca? Jeśli tak to widocznie cena szaleństwa jest naprawdę wysoka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne "dzieło" rangi "Pisuar" :) Dla mnie to jest nawet śmieszne, fajnie pokazuje jak w tym świecie można zrobić WSZYSTKO jeśli tylko ma się charyzmę, spryt i pomysł. Wystarczy zamknąć własne gówno w puszce i ogłosić się innowacyjnym artystą :D Śmieszne i jednocześnie żałosne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podcierałbym. 

Widziałem jak koleś nasrał na szybę, zwalił konia i spuścił się do gówna i upuścił na to trochę swojej krwi. Przyłożył to drugą szybą i nazwał to dzieło Jezus Chrystus. On dopiero musiał ćpać, ja chcę jego towar. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten Pan powyżej to już legenda. Takie akcje czy seks na scenie było czymś naturalnym na jego koncertach z tego co kiedyś czytałem.

Przedawkował heroinę i zmarł, w sumie nic zaskakującego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaa, natrafiłam na film, na którym odbywał się jego pogrzeb.

Miał okropnie zasiniałe ciało które widziałam w trumnie, od pasa w dół miał założone tylko majtki, zastanawiałam się z jakiego powodu ma tyle urazów na nogach? Aids? Przewracał się gdzieś? Na twarzy też był jakby poobijany...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

świat zwariował. kiedyś trzeba było nie tylko umieć coś zrobić, jeszcze zrobić coś czego nikt inny nie wykona.. sr** może każdy. zawieść próbki do sanepidu też. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
10 10