Zakupy przez Internet, sklepy internetowe warte uwagi
14 14

27 postów w tym temacie

W dzisiejszych czasach wiele osób kupuje ubrania w sieci, należycie do tej grupy osób? Jakie są Waszym zdaniem wady, a jakie zalety takich zakupów? Jeśli lubicie tą formę zakupów, jakie sklepy internetowe najczęściej wybieracie? Czy wszystkie transakcje były zawsze udane? Możecie podzielić się z nami nazwami/adresami sklepów internetowych wartych uwagi, być może ktoś skorzysta. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam czesto zagladam na

www.restyle.plwww.klimatyczne.pl
Niestety jeszcze czesciej ceny mnie tam powalaja.Jednak zdarza sie i tam cos fajnego wyhaczyc :)

Plusem jest to, ze nie trzeba biegac po sklepach.Gdzie tak w ogole w tym stylu jest ich zdecydowanie mało, wiec tez ciezko.

Minusem zas to, ze sie nie przymierzy.A wiadomo iz miara mierze nierowna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio kupiłem słuchawki w IziGSM

http://www.izigsm.pl/

I jestem bardzo niezadowolony z zakupu. Kupiłem dokładnie słuchawki do telefonu Nokia 500, które jak się później okazało są niekompatybilne z telefonem. 

Na UrbanCity.pl nigdy się nie zawiodłem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

strasznie nie lubię łazić po galeriach, więc wolę kupować ciuchy online.

znam swoje rozmiary i często korzystam ze sklepów internetowych.

zazwyczaj to Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Zara, H&M lub jakieś Koki, Alkopoligamie i Diamante Wear.

jedynie butów nie kupuję w taki sposób, bo wolę je zmierzyć, chociaż dwa razy zdarzyło mi się fajne kupić na przecenie.

:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wyobrażam sobie, żebym nie robiła zakupów przez internet. Zajmuje się tworzniem biżuterii i tylko w sieci znajdę taki bogarty asortyment materiałów. Na Ciach! mają świetny wybór, niskie ceny i szybką wysyłkę.

Edytowane przez Niebieska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czasem na allegro zakupię sobie cosik. Podzespoły i inne pierdoły do pc czy lapka kupuję tylko i wyłącznie w sieci. Różnica w cenie jest sporawa. Poza tym buty. Do grania do chodzenia. Mam kilka sprawdzonych sklepów i ich się trzymam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najczęściej zamawiam na allegro, ponieważ tak jest w sumie dla mnie najwygodniej i najbezpieczniej. Często też kupuję książki w internecie i tu królują u mnie strony wydawnictw, które często mają ciekawe promocje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często zdarza mi się kupować lub sprzedawać różne rzeczy w internecie, Najczęściej są to elementy do komputera, takie jak karta graficzna lub procesor. Do takich aukcji używam darmowych serwisów ogłoszeniowych sprzedajemy.pl lub gratka, gdzie udaje mi się przeprowadzać szybkie i udane transakcje w okolicach mojego miejsca zamieszkania, a ceny zamawianego sprzętu są nawet dwa razy niższe niż w zwykłym sklepie na ulicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem wielkim fanem internetowych zakupów, ale jak już muszę to kupuje na allegro, szczególnie, że sporo sklepów i tak się reklamuje właśnie tam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałam, że w Polsce powstaje AmazonDwa centra dystrybucyjne Amazon powstają pod Wrocławiem, trzecie stanie niedaleko Poznania. Ruszą we wrześniu,więcej na ten temat można poczytać w Internecie.Znam osoby,które robią tam zakupy i są zadowoleni. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często kupuję w internecie. Chodząc po miejskich sklepach z sukienkami praktycznie cały asortyment jest do siebie rażąco podobny. Mam swój ulubiony e-sklep z kolekcją sugarfree i jesli potrzebuję elegancką sukienkę np. na wesele właśnie tam zamawiam. Tak też jest z butami i innymi rzeczami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja czasem szukam jakichś fajnych sklepów, ale... kurczę, w zasadzie tylko przez Allegro umiem znaleźć jakieś dobre e-sklepy. Np. znajoma poleciła ostatnio: reklama - ale nie bardzo wiem, czego mam tam niby szukać...

Sklep z założenia OK, bo niby każdy może dodać ogłoszenie, nawet takie które już jest w sieci, ale produktów mało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupuję dosyć często w 8a.pl - maja tam głównie odzież trekkingową, więc z wyższej półki i droższą, ale wolę raz dać więcej i chodzić w tym przez kilka lat niz co chwile kupowac jakiś badziew w deichmannie czy ccc. Do tego w zasadzie co chwile dają promocje, jak ostatnio kupowałem buty trekkingowe to autentycznie 300 zł zaoszczędziłem, czyli jakąś połowę ceny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często korzystam z eBay i zaoszczędzam w ten sposób sporo kasy. Oczywiście zdarzają się nieuczciwi sprzedawcy i zagubione wysyłki ale nikt nigdy nie robił problemów w takich sytuacjach.. wystarczy jedna wiadomość do obsługi klienta i albo towar jest w drodze albo kasa wraca do mnie (a zagubiony towar dochodzi po kilku tygodniach za darmo, bywa i tak :D)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sporo razy kupowałem ubrania przez internet dokładnie przez allegro. Jak do tej pory nikt nie zrobił mnie w trąbe. Jednak kupywanie przez internet spożywki to lekka przesada... Wygodniej jest coś zamówić przez internet, ja nie jestem typem który uwielbiał by zakupy.. przymierzanie. Ale są takie dni kiedy wolę wyjść, pójść coś obejrzeć osobiście, przymierzyć to, pouśmiechać się do pięknych pań, które obsługują w sklepie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cenie sobie tą wygodę i zazwyczaj robię zakupy przez neta. W ów sposób kupuje zazwyczaj ciuchy i farby. Po buty jednak bujam się do zaprzyjaźnionego sklepu. Co mogę polecić? 

http://galeriakoloru.pl/http://www.odziejsie.pl/http://www.urbancity.pl/http://www.urbanflavours.pl/sklep/start.htmlhttp://supersklep.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dzisiejszych czasach wszystko można załatwić przez Internet,bo wygodniej i czasami szybciej i taniej, ale nieraz też można się "naciąć" to też jest pewnego rodzaju ryzyko, ale jak mówi powiedzenie - kto nie ryzykuje,nie pije szampana  ;) i do odważnych świat należy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupuję głównie w internecie wtedy, gdy potrzebny mi jakiś specjalistyczny ekwipunek :) Jak już tu wcześniej pisałem bardzo lubię wyprawy w góry,ale raczej wyższe, a żeby to było względnie bezpieczne niestety muszę sporo wydać na sprzęt, ale najgorsze jest to, że w stacjonarnych sklepach raczej się go nie znajdzie :/ Np takie Ciach! musiałem zamawiać przez net, ale okazały się bardzo ok. Nie ma co demonizować takich zakupów, bo jeśli jest tabela rozmiarów to nie ma problemu. A jak towar nie przypasuje to jest chyba min. tydzień na zwrot zawsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
14 14