Skocz do zawartości
Blackia

Detoksykacja organizmu...

Recommended Posts

Najczęstrzym powodem nadmiernego osłabienia,zmeczenia, zaburzen sennych itp objawów jest duza ilosc nagromadzonych w naszym organizmie toksyn.

I czesto by sie ich pozbyc zaleca

sie tzw oczyszczanie.

Oczywiscie w necie jest mnóstwo przykładow takich detoksów.Jednak mnie interesuje czy Ktos z Was juz

to praktykował i ma jakis sprawdzony.Poniewaz probowac mozna ale warto to robic z głową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie byłbym sobą gdybym nie napisał że herbata może pomóc w takiej sytuacji :D Szczególnie dobrej jakości pu-erh zasługuje tu na uwagę, pomaga organizmowi pozbywać się toksyn (ale niestety też witamin i minerałów - warto je wtedy uzupełniać, ja kiedyś o tym nie wiedziałem i efekty nie były przyjemne). Poza tym chyba najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest picie dużej ilości wody ;)

Edytowane przez Jaskier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Slyszałam wlasnie, ze sama woda czy herbatki nie sa wystarczajace.I polowicznie zalatwiaja sprawe, ujmujac cos jeszcze z organizmu.

Ja np pijac pu-erh mam zawsze wymioty.Potem dwa dni dochodze do siebie...tak zle sie czuje.A jak podejrzewam, to nie do konca o takie oczyszczanie chodzi :) Chyba ze sie myle :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja np pijac pu-erh mam zawsze wymioty.Potem dwa dni dochodze do siebie...tak zle sie czuje.A jak podejrzewam, to nie do konca o takie oczyszczanie chodzi :) Chyba ze sie myle :P

To znaczy że działa ;D Ale nie słyszałem jeszcze o tak gwałtownej reakcji, może jesteś wrażliwa na jakieś związki z puerha (albo po prostu był trefny).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałam,ze nie są polecane już głódówki , które więcej dają szkody niż dobrego działania. Swoją drogą to zastanawiam się czy ktoś może stosował na oczyszczanie Hepa Vitale? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też się zastanawiałam nad tym detoksem ale ostatecznie postanowiłam,że nie będe przeprowadzała. Wytrzyłama na detoksie z sokami....  2 dni. ii to niecałe ponieważ drugiego dnia musiałam już zjeść kolację ponieważ bylam pewna,że z tego głodu normalnie zwariuję. DOczytałam gdzies,ze na takie diety sokowe była mania jakieś kilka lat temu ale teraz to mało kto sobie coś takiego poleca. 

Ostatecznie zdecydowalam sie zamowić sobie Hepa Vitale. Troche poczytałam sobie o nim w sieci. Wiele osob sobie poleca to i ja przetestuję czy działanie jest rzczywiście takie dobre jak o nim piszą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz