Skocz do zawartości
Kaszi

niecodzienne hobby

Recommended Posts

Cóz ja powiem tylko, że potrafi być bolesny ale umie też radoche sprawić.

Mam ochraniacze!

Dobre na kondycję i uodparnia na ból. Chciałbym spróbować ASG, szkoda że to takie kosztowne.

Nie da się gdzieś wypożyczyć sprzętu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam ochraniacze!

Nie da się gdzieś wypożyczyć sprzętu? 

Właśnie wypożyczenie miałem na myśli. W tym kraju jakakolwiek broń jest kontrowersyjnym tematem i niestety odbija się to też na takich zabawkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie wypożyczenie miałem na myśli. W tym kraju jakakolwiek broń jest kontrowersyjnym tematem i niestety odbija się to też na takich zabawkach.

Broń ASG to repliki, dostaniesz to bez zezwolenia w każdym militarnym sklepie. Musisz mieć tylko 18 lat. 

Ja próbowałem już dwa razy. I mimo siniaków chyba nic nie jest mnie w stanie do tego zniechęcić  :D

Tylko u nas ciężko zebrać ekipę. Ale powoli już coś myślimy żeby ruszyć z tematem w maju  :>

A gdzie ochraniacze

Edytowane przez Kaszi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z dobrą ekipą zabawa przednia

mimo ochraniaczy i siniaki się zdażają

szczególnie, gdy zakłada się kamizelki bez chronionych dobrze boków ;)

a w wypożyczalniach to różnie bywa

dlatego warto zapoznać się nieco wcześniej co maja na stanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli, jako osoba nie mająca pojęcia, jakbym chciała się kiedyś wybrać to na co powinnam zwracać uwagę? siniaki nie są mi straszne, ale pewnie nie zdaję sobie sprawę z rozmiarów "ran", których można doznać ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paintball jest bardzo fajny. Mnie osobiście podobają się symulacje wojnny. Ostatnio byłem na czymś takim w czechach. Około 3 tysiące ludzi. Wszyscy własnie z paintbalowymi broniami.

Prawdziwa wojna, prawdziwe cele. 3 dni w terenie - coś świetnego!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paintball jest bardzo fajny. Mnie osobiście podobają się symulacje wojnny. Ostatnio byłem na czymś takim w czechach. Około 3 tysiące ludzi. Wszyscy własnie z paintbalowymi broniami.

jest fantastyczny. przednia zabawa i naprawde spora dawka emocji i adrenaliny. takie spotkania jak wojna w Czechach na farbę- super. nawet weekendowe spotkania za miastem są fajne.

czyli, jako osoba nie mająca pojęcia, jakbym chciała się kiedyś wybrać to na co powinnam zwracać uwagę? siniaki nie są mi straszne, ale pewnie nie zdaję sobie sprawę z rozmiarów "ran", których można doznać ;]

to nie boli, małe siniaczki, które bardziej cieszą i śmieszą niż sprawiają ból. zwrócić uwagę powinnaś na odpowiednią odzież i buty, reszte na początku pożyczysz. ale ubrać sie dobrze powinnaś.

z dobrą ekipą zabawa przednia

mimo ochraniaczy i siniaki się zdażają

szczególnie, gdy zakłada się kamizelki bez chronionych dobrze boków ;)

a w wypożyczalniach to różnie bywa

z ochraniaczy nauczyłem się, że mega ważne są: maska z goglami, czapka i rękawice, bo odsłonięte kostki i palce przyciągają kulki. na reszte ciała wystarczy w zupełności odzież.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Symulacje wojny to mi się raczej z ASG kojarzyły zawsze.

a co w tym złego kto powiedział że to dla chłopaków... ;)?

Nikt nigdy tego nie powiedział, przecież skoro kobiety mogą służyć w wojsku to z jakiego powodu mają nie grać w paintball??

jest fantastyczny. przednia zabawa i naprawde spora dawka emocji i adrenaliny. takie spotkania jak wojna w Czechach na farbę- super. nawet weekendowe spotkania za miastem są fajne.

to nie boli, małe siniaczki, które bardziej cieszą i śmieszą niż sprawiają ból. zwrócić uwagę powinnaś na odpowiednią odzież i buty, reszte na początku pożyczysz. ale ubrać sie dobrze powinnaś.

z ochraniaczy nauczyłem się, że mega ważne są: maska z goglami, czapka i rękawice, bo odsłonięte kostki i palce przyciągają kulki. na reszte ciała wystarczy w zupełności odzież.

Z tymi kostkami jeszcze się wytrzymać da chociać w odsłoniętą dłoń nic przyjemnego dostać, a co do ochrony oczu i twarzy to koniecznie maska i okulary bo oczy po partyjce powinny zostać na swoim miejscu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie ostatnimi czasy istne szaleństwo to gry planszowe i karciane. Zawsze kojarzyło mi się to z szachami czy chińczykiem i nagle... Szok! Kupiłam Sabotażystę i jestem zachwycona, oderwanie od TV, komputera i innych głupot :) :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz