Skocz do zawartości
bibi

Nie kupujcie na allegro

Recommended Posts

Witajcie. Czy też uważacie że na allegro nie warto zamawiać ubrań? Już któryś raz się na nich zawiodłam, zawsze przyjdzie rozmiar większy albo mniejszy lub też towar nie podobny do tego, który był wystawiony na aukcji. Nie mam czasu na chodzenie do sklepach, a  nie chcę co chwilę odsyłać, bawić się w zwroty. Jak to wygląda w innych sklepach online? Macie jakieś ulubione sklepy online? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zależności co kupujesz, to allegro nie jest takie złe. Trzeba się tylko dobrze wymierzyć. Sprawa nieco się komplikuje, w przypadku gdy potrzebujesz profesjonalnej odzieży do sportu. Ja dużo jeźdźe na snowboardzie i już kilka razy allegro okazało się złym wyjściem z powodu złej jakości towaru, mimo pięknego opisu aukcji. Od roku czasu wszystkie zakupy robię w [reklama] we względu na rzetelną obsługę, markowy towar i brak problemu z wymianą, gwarancją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mialam z allegro zdnych problemow.Aczkolwiek zdarzylo mi sie dostac rzecz o nr nie taki jaki mial byc.Ale tam pracuja tylko ludzie i pomylki tez maja prawo sie zdarzac.:) (poza tym nr nrowi tez czesto nie odpowiada w realnych sklepach)

Co nie zmienia faktu, ze obserwowanie i sprawdzenie "sprzedawcy" to podstawa.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bardzo rozumiem tytuł tego tematu, skoro jest to "ankieta", a nie jakieś ostrzeżenie, czego się spodziewałam.

Kupowałam na allegro, nigdy nie dostałam czegoś, co było niezgodne z opisem bądź zdjęciem, ale sprawdzałam zawsze od kogo kupuję. Prędzej bywało tak, że zamówiony rozmiar okazywał się nie taki, jak bym chciała, ale to już moje nieopatrzenie i niedopytanie. :)

Teraz jest jakiś wysyp ofert sprzedaży na facebooku, dla mnie niepoważne jest to, że ludzie potrafią kupić ciuchy od kogoś, kto jest zupełnie niewiarygodny, nie da się sprawdzić o tym kimś opinii, bo ciągle zmienia tożsamość, w ogłoszenie wstawia zdjęcia z internetu najczęściej, a potem dziwią się, że albo nie dostają towaru, albo dostają, ale zupełnie coś innego :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kuba, ja powiem tak, kupowałem dużo ciuchów przez neta a że mieszkałem w małej miejscowości to nie było w pobliżu sklepu tej marki która mnie interesowała, najbliższy sklep był o 100km dalej więc chcąc czy nie chcąc musiałem zamówić przez neta. Można powiedzieć że 100km to nie aż tak daleko ale jak sie nie ma własnego auta i jak mam pomyśleć że mam sie tułać naszymi polski autobusami "PKS" to wole usiąść wygodnie przed komputerem, zamówić i za 3 dni mam w domu paczkę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie jestem zdania, że zawsze lepiej przymierzyć i zobaczyć jak to wygląda na sobie, ale sam też czasem zamawiam ciuchy z allegro - rzadko, ale jednak. Sprawa jest raczej prosta, jak kupujesz bezpośrednio ze sklepu internetowego to raczej nie powinno być problemu - przeczytanie dokładnej rozmiarówki nie boli a wszędzie je zamieszczają...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz