Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od pewnego czasu inwestuje na forexie. Jednak zbyt dużo muszę poświęcać, aby dokładnie się zastanowić, przeanalizować sytuację. Również kosztuje mnie to duże stresu. Znalazłem artykuł dotyczący sprzedaży sygnałów transakcyjnych dla Forex. Zastanawiam się, czy takie sygnały są pewne. Szukając opinii znalazłem stronę debarex.pl Zaintrygowała mnie z tego względu, że dają gwarancję zysków. W innych serwisach tego nie ma! Czy ktoś z Was korzystał ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie korzystałam takie strony dla mnie to zwykłe naciąganie... Najpierw wiedza teoretyczna (książki) później praktyka jak dla mnie tyle w temacie jeśli chodzi o Forex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ototo bez wiedzy nie startuj ja jedynie testowałem kiedyś : plus 500 tak dla zabawy nie moja bajka umiejetnosci potem wlasny kapitał i można wiele stracić według info które znalazłem w czeluściach internetu brokerów cechu*e zimna krew i chłodna kalkulacja początkujacy są raczej rozrzutni i nie ostrożni stąd można wiele zyskaćale częstsze są straty plus 500 to test ale po włączeniu funkcji która nazywa się real czy coś grasz na giełdzie naprawdę dobry broker powinien wiedziećo wszystkim (non stop obserwować ruch na giełdzie) to tyle z mojej strony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz