Skocz do zawartości
mazur1337

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy - pomocy!

Recommended Posts

Jak w temacie – potrzebuję poleconych źródeł do nauki teorii do egzaminu na prawo jazdy. Darmowe testy online nie wchodzą w grę, za dużo się o nich nasłuchałem negatywów, żeby marnować na nie czas. Ogólnie im większa baza pytań tym lepiej, ale szukam tylko tych zatwierdzonych – bez pytań o wagę litra płynu hamulcowego w próżni i podobnych, takich nie ma na egzaminie... Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nam na zajęciach na kursie dali wszystkim po płycie z całą teorią, testami i odpowiedziami. Wystarczyło żeby zaliczyć egzamin - ale ja zdawałem dawno temu, przepisy z teorii były stare, 20 pytań, max 2 błędy i do domu. Słyszałem, że teraz egzamin teoretyczny jest dużo trudniejszy do zdania, ale na pewno nie jest to coś niewykonalnego :) Jeżeli nic nie dostałeś na kursie to może popytaj znajomych czy czegoś nie mają? Takie materiały zazwyczaj są najlepsze. Powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) ale ja zdawałem dawno temu, przepisy z teorii były stare, 20 pytań, max 2 błędy i do domu. Słyszałem, że teraz egzamin teoretyczny jest dużo trudniejszy do zdania, ale na pewno nie jest to coś niewykonalnego :)(...)

Zacznijmy od tego, że baza pytań z teorii jest znacznie obszerniejsza niż Ci się wydaje i pierwsza – lepsza strona z darmowymi testami na pewno nie ma ich zatwierdzonych. Zmieniła się ustawa, wgląd do bazy pytań został zamknięty i tylko niewiele kursów ma faktyczny certyfikat zatwierdzony przez odpowiednie ministerstwa. Zapewniam Was, że żadne darmowe portale tego nie mają, bo to kosztowna sprawa. Proponuję zacząć szukać właśnie od tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój wujek, który jest egzaminatorem w wordzie w Tarnobrzegu kazał mi kupić płytkę Prawko B Special. Z tego co wiem to każdemu - kto go o to zapyta - właśnie ją poleca. I w sumie fajna sprawa, ogromna baza pytań, które możesz przerabiać po kolei albo robić próbne testy. Do nauki nic więcej potrzebne nie jest, a taka forma przyswajania wiedzy jest dość wygodna :) Powodzenia na egzaminie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz