Skocz do zawartości
anieeek90

Krajanka Winiary

Recommended Posts

Miałam możliwość wypróbowania krajanki Winiary dla mnie okazała się rewelacyjna. Po otwarciu saszetki widoczne są warzywa w zalewie przyprawione ziołami. bardzo ładnie pachnie. Krajanka buraczkowa okazała się rewelacyjna jak ja nie lubię barszczu ukraińskiego tak ten z krajanką okazał się strzałem w dziesiątkę . Krajanka do kapuśniaczku również jest rewelacyjna. Na trzecim miejscu zostaje krajanka ogórkowa mnie na kolana nie powaliła może dlatego , że jest z ogórków konserwowych , a za tymi to ja nie przepadam , natomiast mężowi smakowała bardzo. Produkt okazała się fajny i godzien uwagi . Jakie są wasze doświadczenia z karajankami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie dostalam sie do testowania...ale sama pokusilam by kupic buraczkową.I powiem szczerze zapach swak mnie zaskoczyl.Jedyne co, to fakt drobno posiekanych warzyw mnie troche irytuje.Poniewaz nie kazdy lubi jak tak plywa w zupce.

poza tym nie mam zastrzezen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od gotowania to jest mój facet, mi się gary w rękach palą :D

Ten facet też zagoni Cię do garów :P A z hortexu używaliście różnych warzyw do zup? Gotowe i nie trzeba się dużo wysilać, naprawdę polecam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz