Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

Mam na imię Krzysiek. Mam 25 lat. Jestem spokojnym uśmiechniętym facetem z poczuciem humoru. Lubię słuchać muzyki i spędzać czas ze znajomymi. 
W wolnej chwili dużo rysowałem portretów, ale jakoś mi przeszła fascynacja sztuką. Wciąż poszukuję swojego hobby, którym mógłbym się zająć na dłużej. 
Interesuje się grami wideo i sprzedażą internetową. Póki co to są dwie rzeczy, które mi się nie znudziły.
Od pewnego czasu natchnęło mnie na robienie czegoś dobrego dla ludzi. Lubię pomagać innym bezinteresownie i czerpię z tego satysfakcję. Taki już jestem.
Dlatego też od 2 tygodni prowadzę stronę na facebooku.

Strona, na której codziennie o 12:00, 17:00 i 20:00 pojawiają się oryginalne cytaty z Biblii Tysiąclecia oraz tekst pod każdym cytatem w formie ,,wiadomości od Pana Boga". Wszystkie teksty oparte są na podstawie książek i Biblii i nie są własną interpretacją Słów Bożych. 
Rozmawiałem z ciekawości z Proboszczem, żeby wykluczyć wszelkie nieprawidłowości, ponieważ nie chciałbym głosić Herezji. 
Wszystkie cytaty i treść jest zgodna z naszą wiarą Katolicką oraz dostałem pełne poparcie ze strony Proboszcza w tym co robię. 

Jeżeli ktoś z was byłby zainteresowany taką inicjatywą oraz chciałby pomóc w docieraniu do jak największej grupy ludzi to zapraszam serdecznie na moją stronę do czytania i dzielenia się tym z bliskimi.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na facebooku: 
Odbierz wiadomość od Pana Boga 

Przedstawcie się w komentarzu, ponieważ zamierzam zostać z wami na dłużejsmile1.gif
Napiszcie coś o sobie czym się zajmujecie itd. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No witam :D też ładnie rysuję... Co do Boga ja raczej będę smażyła się w piekle, ale polecam Ci książki Richarda Dawkinsa np."Bóg urojony" może po takiej lekturze inaczej będziesz na to wszystko patrzył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No witam :D też ładnie rysuję... Co do Boga ja raczej będę smażyła się w piekle, ale polecam Ci książki Richarda Dawkinsa np."Bóg urojony" może po takiej lekturze inaczej będziesz na to wszystko patrzył.

Nie sądzę. Wierzę w Boga i żadna lektura ani książka fantasy tego nie zmieni ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Jestem z lekka zablakana owieczka, ktora ma wiele watpliwosci, obaw i swoich zaparc.Ale w wolnej chwili moze zagladne i zobacze coz tam prawisz.

A tak poza to mam nadzieje ze w innych tematycznie watkach tez sie bdsz wypowiadał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 15.02.2016o14:50, Blackia napisał:

Witaj.

Jestem z lekka zablakana owieczka, ktora ma wiele watpliwosci, obaw i swoich zaparc.Ale w wolnej chwili moze zagladne i zobacze coz tam prawisz.

A tak poza to mam nadzieje ze w innych tematycznie watkach tez sie bdsz wypowiadał :)

Interesuję się wieloma rzeczami. Jak tylko trafię na coś co mnie interesuje to na pewno nie przejdę obojętnie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz