Skocz do zawartości
Layla_126

Co Wam poprawia humor jak jesteście smutni?

Recommended Posts

Jeśli jestem smutny to najczęściej jest tego jakiś powód. Jeśli ten powód jest mało istotny, smutek sam przechodzi.  W innym wypadku pomoże rozwiązanie problemu.

A mając na myśli nostalgiczny nastrój... Po prostu zatracam się w najlepszej do tego muzyce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 10.03.2016 o 14:46, Marcinox napisał:

Obecnie nie mam powodu do smutku, no czasem jedna Pani wyprowadzić potrafi mnie z równowagi, ale jest na tyle słodka, piękna i mam do niej słabość, że szybko mi mija :P

Jakbyś miał ciągle spokój to życie by było monotonne ;D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię czytać więc na pewno książki poprawiają mi humor, bardzo lubię początkujących autorów, niektórzy potrafią świetnie pisać, rozpisani.pl wydaje książki takich właśnie autorów, można trafić na prawdziwe  perełki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 8 sierpnia 2016 o 10:12, dusiaczek napisał:

Lubię czytać więc na pewno książki poprawiają mi humor, bardzo lubię początkujących autorów, niektórzy potrafią świetnie pisać, rozpisani.pl wydaje książki takich właśnie autorów, można trafić na prawdziwe  perełki

Zgadzam się. Ja z kolei dobre wartościowe książki z dziedziny duchowości, wiary religii. W sumie każda dobra REKLAMA ma w swojej ofercie ogromne ilości takich książek.

Edytowane przez Niebieska
Reklama w poście

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.