prezent dla faceta
2 2

8 postów w tym temacie

Niedługo urodziny mojego mężczyzny i totalnie nie wiem co kupić, wiem że maszynka do strzyżenia mu się psuje i nad tym się zastanawialam, ale średnio się na tym znam i nie chciałabym kupić czegoś kiepskiego, z innych pomysłów to jakaś gra ale w sumie nie wiem jaka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 7.12.2016 o 22:10, janeczek napisał:

u mnie ostatnio brat dostała w prezencie alkomat alkohit. uważam że to dobry prezent szczególnie że brat dużo jeździ autem. 

Powinno być chyba (...) Uważam że to dobry prezent szczególnie że brat dużo pije. 

Wybacz, nie mogłam się powstrzymać ; ( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, co lubi Twój facet, ale ja np najbardziej chyba lubię dostawać ciuchy na prezent, z bardzo prostego powodu - sam bardzo nie lubię chodzić na zakupy i przeglądać tego wszystkiego w sklepach, więc jak ktoś mnie w tym wyręczy to dla mnie bomba ;) Na święta zażyczyłem sobie zieloną bluzę z

http://www.ataf.pl/k/25/0/odziez/meska 
- są teraz naprawdę spoko promocje, warto się rozejrzeć. Zresztą w ogóle teraz chyba się przecież zaczynają wyprzedaże. Myślę, że dobry prezent musi być po pierwsze przydatny, a po drugie fajnie, jak się odciąży po prostu kogoś z czymś czego sam nie lubi kupować, czy nie ma czasu szukać, a rzeczywiście ta rzecz by mu się przydała :) Wycieczki i skoki ze spadochronem to też super pomysł, ale to już lekko inny przedział finansowy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i prezent brata przydał się po sylwestrze. Impreza była udana ale okazało się że trzeba szybciej kolejnego dnia wrócić autem do domu. Na komendę nie jechałem bo nie musiałem, skorzystałem z alkohita od brata (dwa razy dmuchałem aby mieć 100% pewność poprawnego odczytu)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu kupilam maszynkę do strzyżenia babyliss, po tych paru miesiącach uzywania ani razu nie słyszalam żeby narzekał na nią, zresztą widzę że całkiem sprawnie mu idzie strzyżenie i też wiem, że jest łatwa w czyszczeniu. Uff, prezent trafiony, alkomat to też fajny pomysł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja oprócz takich drobiazgów (perfumy, sweterek) kupiłam voucher na strzelnicę na urodziny chłopakowi. Mój lubi sobie postrzelać. (; miałam dylemat nad skokiem bungee, ale to za rok. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
2 2